Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
 
 
Zprávy
 
Sezóna 2018/2019 MdMB v číslech Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Daniel Bambas (Krás(k)a na scéně)Dne 4.7. 2019 se Městské divadlo Mladá Boleslav představením Krás(k)a na scéně na sychrovském zámku rozloučilo s letošní divadelní sezónou. V uplynulém roce tak měli diváci možnost shlédnout celkem 145 odehraných představení na velké scéně MDMB, 80 titulů odehraných na malé scéně a 86 představení pro nejmenší diváky. Naše inscenace se podívali celkem do 55 měst, například do Nymburku, Varnsdorfu, Nového Bydžova, Pardubic, Nového Jičína, Prahy, Kroměříže, Ostravy, Třince, Znojma, Písku, Kolína, Tábora a mnoha dalších měst.
Domovskou scénu pak navštívilo celkem 72 hostujících souborů na velké scéně a jeden na scéně malé. Na zářijovém festivalu
Nadosah vystoupilo celkem 12 hostů a celou sezónu završilo 5 večerů na Letní divadelní scéně Sychrov, kde měli diváci možnost naposledy shlédnout úspěšnou inscenaci Pygmalion a Thálií oceněnou Krás(k)u na scéně.

Počet všech akcí v sezóně 2018/2019 tak dosáhl čísla 367. Velkou scénu při našich představeních navštívilo úžasných 41 203 diváků, 5 073 pak shlédlo představení na scéně malé. Na hostující soubory pak přišlo celkově 26 118 diváků. Při mimořádných akcích divadla, jako je například Den dětí, Mikuláš v divadle či zmiňovaný festival Nadosah nebo Letní divadelní Sychrov nás navštívilo dohromady 3663 diváků. Celkový počet diváků tak dosáhl úžasného čísla 98 872.
Divadlo děkuje všem, kteří Městské divadlo Mladá Boleslav navštívili, všem příznivcům a partnerům.

www.mdmb.cz
 
| 22.7.2019 20:07:48 Redakce |             | Foto: archiv divadla |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Hudba
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru