Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Poslední lod (MdB) Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Zprávy
 
Národní divadlo Brno otevírá sezonu #bezrozdílu Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
#bezrozdíluNárodní divadlo Brno otevírá novou divadelní sezonu 2018/19 kampaní, která nese heslo #bezrozdílu. V předchozích letech byly tvářemi těchto kampaní zaměstnanci divadla nebo diváci a kladly důraz na fakt, že divadlo utváří celá řada lidí v zákulisí, tedy mimo světla reflektorů, a v neposlední řadě také obecenstvo.
Každý jeden divák je důležitý! NdB hraje pro všechny! Pro lidi všech vyznání, barev kůže, vzdělání, sexuální orientace, politického přesvědčení, od nejmladších po nejstarší… #bezrozdílu. Společnost je rozdělená, Národní divadlo Brno ji chce naopak spojovat. Příběhy, které zde uvidíte, jsou a vždy byly inspirovány životy lidí, jako jste vy.

Nyní zaměstnance a diváky v hlavní roli vystřídalo divadelní sedadlo, které putovalo po různých místech nejen v Brně, kde lidé #bezrozdílu žijí své každodenní životy. Obchod, zastávka, kostel, hřiště, sídliště a další prostory zachytil jeden z předních českých fotografů, držitel ceny Czech Press Photo, Vladimír KIVA Novotný.
5. září 2018 od 19 hodin budou fotografie představeny na slavnostní vernisáži prodejní výstavy v divadle Reduta, která zde potrvá až do 30. září 2018. Výtěžek z prodeje autor věnuje vybraným dětským domovům. Jste srdečně zváni! #bezrozdílu, těšíme se na Vás!

www.ndbrno.cz
 
| 3.9.2018 14:09:09 Redakce |             | Foto: archiv divadla |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Hudba
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru