Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Nine (MdB) Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Zprávy
 
Městská divadla pražská zahajují prodej předplatného Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Zdeněk Piškula  (Moře)Do sezony 2018/2019 přicházejí Městská divadla pražská s novým konceptem předplatného. V centru nabídky je Sezonní vstupenka, která kromě výběru atraktivních novinek z nadcházející sezony poskytne předplatitelům i zcela ojedinělou bezplatnou možnost změny termínu představení. Kromě tohoto typu předplatného nabízejí Městská divadla pražská i Premiérové a Volné předplatné.

Držitelé Sezonní vstupenky si mohou vybrat ze tří, šesti nebo devíti nových titulů Městských divadel pražských. Sezonní vstupenky vycházejí předplatitelům vstříc, kromě slevy v rozmezí 10 až 30 procent oproti běžné ceně vstupenky si jejich držitelé mohou přednostně rezervovat nejlepší místa v hledišti týden před zahájením předprodeje a zcela nově budou mít také možnost výměny vstupenky na jiné datum, a to zdarma. Tento rebooking, běžný v britských nebo amerických divadlech, umožní Městská divadla pražská svým předplatitelům jako první divadlo v České republice. „Je před námi sezona plná jedinečných titulů, od těch současných po klasiku, a Sezonní vstupenka dává divákům možnost spoluprožít celou sezonu: na těch nejlepších místech, se skvělým diváckým servisem a za výhodnější vstupné,“ shrnul nové pojetí předplatného ředitel Městských divadel pražských Daniel Přibyl. Jako bonus získají držitelé Sezonní vstupenky na devět představení i roční členství v diváckém klubu 1. řada, který Městská divadla pražská spustí v říjnu tohoto roku.

Dalším novým typem předplatného, který Městská divadla pražská pro své diváky přichystala, je Premiérové předplatné, umožnující zažít slavnostní atmosféru divadelních premiér. Zahrnuje jich celkem devět: těmi prvními budou 13. října v divadle ABC Moře britského dramatika Edwarda Bonda v hlavních rolích s Veronikou Gajerovou, Viktorem Dvořákem a Zdeňkem Piškulou, následované o týden později Kanibalkami Davida Drábka s Vandou Hybnerovou a Jiřím Hánou a 28. října Konzervativcem Davida Zábranského se Stanislavem Majerem v divadle Komedie. Mezi další plánované premiéry patří třeba Revizor, Romeo a Julie nebo Andělé v Americe, kteří se dočkají vůbec prvního uvedení na českých jevištích.
Pro ty, kteří si chtějí předplatné poskládat z aktuálního repertoáru sami, zůstává v prodeji oblíbené Volné předplatné na čtyři vstupy, umožnující vybrat si tituly a termíny podle chuti a možností předplatitele.
Veškeré informace k předplatnému včetně cen jsou k nalezení na webu Městských divadel pražských v sekci předplatné . Детское постельное белье, подобранное в нашем интернет – магазине http://www.sk-sever-brno.org/view.php?cisloclanku=1999113001
 
| 24.9.2018 15:09:55 Redakce |             | Foto: archiv divadla |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Hudba
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru