Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Zprávy
 
Divadla zavřena Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Koncové světlo (NDP – Nová scéna)Městské divadlo Brno
„Městské divadlo Brno v souladu s rozhodnutím Bezpečnostní rady státu přestává od 10. března 2020 až do odvolání hrát plánovaná představení. Všechny inscenace, které v tomto období odehrány nebudou, zrealizujeme v náhradních termínech, které divadlo zveřejní dle možností daných výjimečnou situací. Vstupenky tedy zůstávají nadále v platnosti.“ Stanislav Moša, ředitel MdB.

Městské divadlo Mladá Boleslav
Vážení a milí diváci,
z nařízení Vlády České republiky se od dnešního dne, od úterý 10. března od 18:00 hodin až do odvolání ruší všechny kulturní a společenské akce na velké i malé scéně.
Všechny požadavky na vrácení vstupného a informace o aktuálním dění budou vyřizovat pracovníci obchodního oddělení telefonicky (326 323 269) nebo mailem (predprodej@mdmb.cz)
v běžné pracovní době Po - Pá 8:00 - 11:30, 12:30 - 16:00, St do 17:00. Peníze za eVstupenky budou automaticky vráceny na účet nejpozději do týdne od data plánovaného představení, peníze za vstupenky převodem budou vráceny zpět převodem na účet. Hotovostní platby budeme vyřizovat po ukončení nouzového stavu nebo dle telefonické domluvy. Děkujeme za pochopení a těšíme se s Vámi zase brzy na shledání v hledišti mladoboleslavského divadla.

Východočeské divadlo Pardubice
POZOR!!! Vzhledem k rozhodnutí Bezpečnostní rady státu se od 10. března do odvolání RUŠÍ veškerá představení VČD. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Původně plánovaná představení budou odehrána v náhradních termínech, které budou uveřejněny po odvolání zákazu konání veřejných akcí. Případně bude vstupné vráceno. Děkujeme za pochopení!

Činoherní klub
Dobrý den,
v souvislosti se stanoviskem Bezpečnostní rady státu o zákazu kulturních akcí s počtem účastníků převyšujícím 100 osob Činoherní klub ode dneška ruší svá představení. Vzhledem k nepredikovatelné situaci nejsme schopni v tento moment odhadnout, jak dlouho opatření potrvá. Prosíme diváky, aby sledovali webové stránky (www.cinoherniklub.cz) a sociální sítě divadla, kde budou informace každý den aktualizovány podle vývoje situace v zemi. Zakoupené vstupenky mohou diváci vrátit v místě zakoupení, a to do 30. 6. 2020. Vstupné za e-vstupenky bude společnost Colosseum vracet zpět na bankovní účty.

Divadlo DISK
Milí diváci,
v souvislosti s aktuálním děním a nařízením vlády jsme se rozhodli PREVENTIVNĚ ZRUŠIT VŠECHNA PŘEDSTAVENÍ DO KONCE TOHOTO TÝDNE. O dalším vývoji vás budeme podrobně informovat. INFO K REZERVACÍM A VRÁCENÍ VSTUPENEK. Všechny rezervace budou automaticky stornovány. Za lístky zakoupené online vám bude vráceno vstupné. Pokud jste kupovali vstupenky přímo na pokladně, prosíme, abyste s jejich vrácením, či případnou výměnou za vstupenky na jiné představení vyčkali. Podrobnosti se včas dozvíte. V případě jakýchkoli nejasností pište na disk@divadlodisk.cz.

Divadlo pod Palmovkou
Vážení diváci,
je nám líto, ale v souvislosti s aktuálním děním a nařízením vlády ČR rušíme dnešní představení Faust. Omlouváme se zejména těm divákům, pro které bylo toto představení náhradní za předešlé zrušené. Pokud jste si vstupenky zakoupili on-line, přijdou vám peníze zpět v dohledné době na účet. Pokud máte vstupenky zakoupené na pokladně, prosíme, přijďte je vrátit do 17. 3., nebo vyměnit na další termín, vytištěné vstupenky vezměte prosíme s sebou. O rušení dalších představení se rozhodne během dnešního odpoledne, sledujte náš facebook a web, budeme vás informovat.

Divadlo v Řeznické
Naši milí diváci,
v souvislosti s nařízením Vlády České republiky vás chceme obeznámit s tím, že už NEHRAJEME.

Hudební divadlo Karlín
Reakce Hudebního divadla Karlín na rozhodnutí bezpečnostní rady státu z dnešního rána (10. 3. 2020). Citujeme: „Vzhledem k vývoji epidemie v Evropě jsme se rozhodli k dalším mimořádným opařením. S účinností od 10. března od 18 hodin se zakazují divadelní, hudební, filmová představení a sportovní, náboženské akce a umělecká představení přesahující účast 100 osob.” Všichni chápeme, že jsme v situaci, kterou nemůžeme ovlivnit. Mrzí nás, že vás nemůžeme v tuto chvíli přivítat v našem divadle na představeních, na která jste se těšili. Uvědomujeme si závažnost situace a respektujeme rozhodnutí vlády. Ponechte si prosím vaše vstupenky, o divadelní zážitek ani o vaše peníze rozhodně nepřijdete, po skončení opatření vám vstupenky vyměníme! Sledujte prosím náš web, Facebook a Instagram, kde Vás budeme průběžně aktuálně informovat o dalším vývoji a postupu.

Městská divadla pražská
Vážení diváci,
v reakci na nejnovější opatření Bezpečnostní rady státu proti šíření koronaviru rušíme dnešní představení v našich divadlech. Prosíme, kontaktujte telefonicky (222 996 114) nebo e-mailem (rezervace@m-d-p.cz) naše obchodní oddělení, kde se s vámi domluví na dalším postupu. Sledujte naše sociální sítě a webové stránky, kde vás budeme nadále informovat.

Národní divadlo
Změna programu v kontextu koronaviru: V souvislosti s rozhodnutím vlády Národní divadlo ruší plánovaná představení od úterý 10. března 2020. Děkujeme za pochopení.

Vstupné na zakoupená představení s termínem hraní do 17. 3. (včetně) automaticky vracíme, a to následujícím způsobem:
1. Platba vstupenek on line
Pokud jste vstupenky zaplatili kartou online nebo bankovním převodem, vrátíme platbu automaticky nejpozději do 1 měsíce na účet, ze kterého byly vstupenky hrazeny.

2. Platba vstupenek v pokladně
Pokud jste vstupenky zakoupili v pokladně, zašlete na e-mailovou adresu: objednavky@narodni-divadlo.cz
jméno, příjmení, číslo účtu, termín a název představení, číslo vstupenky (11místné číslo, které najdete v pravém horním rohu vstupenky u čárového kódu).
Vrácení hotovosti za zakoupené vstupenky nebo výměnu vstupenek na pokladně doporučujeme vzhledem k mimořádné situaci odložit, budeme vše zpracovávat zpětně do 30. června 2020.

3. Nákup vstupenek u smluvních prodejců (Colosseum Ticket, Bohemia Ticket, Ticketportal)
Kontaktujte, prosíme, přímo prodejce, u kterého jste vstupenky zakoupili.

V souladu s rozhodnutím vlády posouváme zahájení prodeje předplatného na příští sezonu 2020/21 na neurčito. V pondělí 16. 3. tedy nebude možné si předplatné obnovit., a to ani online na našich stránkách. O svá místa však abonenti samozřejmě nepřijdou, jsou jim rezervována pro pozdější nákup. O novém termínu zahájení prodeje budeme informovat dle aktuální situace, nejpozději týden před jeho spuštěním. Můžete nás kontaktovat na informační lince: info@narodni-divadlo.cz, tel:+420 224 901 448. Vzhledem k velké přetíženosti této linky prosíme, abyste ji využívali v nejnutnějších případech.

Studio DVA
Vzhledem k aktuálnímu nařízení vlády o zrušení veřejných kulturních akcí nad 100 lidí přesouváme naše představení, která se měla konat v následujících 14 dnech, tj. do úterý 24. 3. 2020 včetně, na nové termíny. Jejich přehled najdete zde:https://www.studiodva.cz/prehled-nejblizsich-presunutych-p…/. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a můžete s nimi přijít na náhradní termín. Prosíme, sledujte naše webové stránky a facebook, o dalším vývoji vás budeme informovat.
Uvědomujeme si závažnost situace a mrzí nás, že vás u nás nemůžeme přivítat, jedná se však o situaci, kterou nemůžeme ovlivnit. V případě, že se vám náhradní termín nehodí, po skončení opatření s vámi vše vyřešíme k vaší spokojenosti, o vaše vstupenky či peníze nepřijdete. Majitele vstupenek budeme kontaktovat s bližšími informacemi.
Zároveň ode dnešního dne kvůli ochraně zaměstnanců i vás, diváků, prozatím do neděle 15. 3. 2020 uzavíráme také naše pokladní místa. Na závěr vás, prosíme, vzhledem k rozsahu opatření není v našich silách v tuto chvíli odpovídat na vaše dotazy jednotlivě. Děkujeme vám moc za trpělivost a pochopení.

Městské divadlo Zlín
V souvislosti s vývojem epidemiologické situace v ČR rušíme do odvolání akce pro více než 100 lidí (všechna představení na Velkém sále počínaje dnešním Testosteronem a karneval pro děti) a připravujeme náhradní program.
Vstupenky zakoupené, tzv. na volnou kasu vracejte nejlépe e-mailem na adresu prodej@divadlozlin.cz s uvedením čísla účtu a kódu banky a k žádosti přiložte e-vstupenku nebo naskenované (ofocené) vracené vstupenky. Případně vstupenky vracejte osobně na pokladně MDZ.
Vstupné budeme vracet následovně: NEJDŘÍVE V DEN ZRUŠENÉHO PŘEDSTAVENÍ A POTÉ NÁSLEDUJÍCÍCH DESET DNŮ.

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK
Vážení, z důvodu nařízení vlády ke zrušení kulturních akcí s účastí nad 100 osob jsme nuceni zrušit bez náhrady koncerty prozatím do konce března. Vstupné se vrací v pokladně FOK v Obecním domě, platby online budou vráceny automaticky na účet. Další informace a upřesnění k těmto událostem budeme zveřejňovat na našich webových stránkách (www.fok.cz) a na našem Facebooku.

Divadlo v Celetné
S ohledem na vyjádření Bezpečnostní rady státu rušíme dnešní premiéru inscenace PROTOKOL v Divadle v Celetné a také představení CYRANO v pátek 13.3 a MRZÁK INISHMAANSKÝ v sobotu 14.3.
Představení v Divadle v Celetné jejichž prodej nepřesáhl 90 vstupenek, omezujeme na tuto kapacitu a normálně je odehrajeme.
Představení v Klubovně hrajeme dále, tomuto zákazu nepodléhají, neboť kapacita Klubovny je 35 lidí. S postupným vývojem situace vás budeme dále informovat. Děkujeme za pochopení.

Jihočeské divadlo
Vedení Jihočeského divadla na základě dnešního rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví o uzavření všech akcí s účastí nad 100 osob přijalo toto usnesení: Ruší se inscenace na scénách hlavní sál Jihočeského divadla, DK Metropol a Malé divadlo. Výjimkou jsou představení uváděná na Studiové scéně Na Půdě, v zasedací místnosti KD Vltava, programy Ateliéru 3D a kurzy Baletní školy, kde nepřesahujeme kapacitu 100 účastníků v celkovém součtu všech diváků, účinkujících a dalších zaměstnanců divadla. Opatření vstupují v platnost od dnešního dne 10. 3. 2020 až do odvolání.
„Respektujeme rozhodnutí ministerstva zdravotnictví a v rámci těchto opatření rušíme inscenace, které uvádíme v DK Metropol, v hlavním sále Jihočeského divadla a v Malém divadle. Situaci nadále sledujeme a všechny naše příznivce a podporovatele budeme včas informovat o dalším vývoji divadla,“ říká ředitel Jihočeského divadla Lukáš Průdek.
1. Všechna školní představení a programy Ateliéru 3D pro školy se počínaje dnem 10. 3. 2020 na všech scénách Jihočeského divadla až do odvolání ruší.
2. Počínaje dnem 10. 3. 2020 se ruší představení na scénách hlavní sál Jihočeského divadla, DK Metropol a Malé divadlo. Výjimkou jsou představení uváděná na Studiové scéně Na Půdě a v zasedací místnosti KD Vltava, programy Ateliéru 3D a kurzy Baletní školy, kde nepřesahujeme kapacitu 100 účastníků v celkovém součtu všech diváků, účinkujících a dalších zaměstnanců divadla.
3. Vrácení vstupného lze nárokovat až následující den po termínu plánovaného představení v místě zakoupení vstupenky dle obchodních podmínek Jihočeského divadla - viz. www.jihoceskedivadlo.cz
4. V den, kdy budou mimořádná opatření ukončena, se Jihočeské divadlo vrací k běžnému hracímu režimu.
5. Aktuální informace o ukončení mimořádných opatření sledujte na www.jihoceskedivadlo.cz, případně se informujte v pokladně Jihočeského divadla na tel.: 386 356 925.
6. Předplatitelům budou představení nahrazena v následující sezóně.
7. Jihočeské divadlo pokračuje v prodeji vstupenek na Otáčivé hlediště Český Krumlov.
8. Vstupenky na všechna představení z produkce Jihočeského divadla zůstávají v prodeji i po dobu omezení konání veřejných akcí - sledujte www.jihoceskedivadlo.cz.
9. Otevírací hodiny pokladny Jihočeského divadla zůstávají v platnosti.
 
| 10.3.2020 16:03:34 Redakce |             | Foto: Patrik Borecký |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Hudba
Opera/ Tanec
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru