Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Zprávy
 
Jihočeské divadlo od června naplno Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Natália Drabiščáková a René Šmotek (Společenstva vlastníků)Jihočeské divadlo může na základě včerejšího rozhodnutí Vlády ČR konečně zase vyprodat své divadelní sály. Díky rozvolnění podmínek Ministerstva zdravotnictví pro provoz divadel nabídneme v červnu návštěvníkům všechna místa ve velkém sálu Jihočeského divadla, v Malém divadle i na Studiové scéně Na Půdě. Ačkoliv uvolňují kapacitu v hledištích, stále zachovávájí chladnou hlavu a hygienická opatření. Nadále se drží jejich divadelního desatera, aby se diváci i personál v divadle cítili bezpečně. Jak se po divadle pohybovat mohou diváci sledovat na informačních tabulích v divadle a na webových stránkách: www.jihoceskedivadlo.cz.
Kromě kapacity sálů ode dneška také uvolňují prodej vstupenek na představení v nové sezóně. A že je na co se těšit - divadelní podzim bude plný oblíbených titulů i žhavých novinek! Kompletní program do konce října najdete na www.jihoceskedivadlo.cz.

Začátek léta rozjedou ve velkém
Ráno provází, odpoledne rozdávájí a večer hrají! První hrací den to v Jihočeském divadle rozjedou ve velkém. Kromě interaktivních prohlídek divadla a večerního Společenstva vlastníků chystají 8. června také něco netradičního. Návštěvníky pozvou do foyer Jihočeského divadla. Od 15 do 18 hodin budou rozdávat inscenační plakáty minulých sezón, které si diváci mohou zdarma odnést domů. Vášnivým sběratelům autogramů věnují svůj podpis sólista baletního souboru Zdeněk Mládek, herečka činoherního souboru Věra Hlaváčková a herci z Malého divadla. Program si pro malé i velké návštěvníky připraví také Ateliér 3D v čele s Michalou Piskačovou a Vendulou Kecovou, který letos oslavil 5 let od svého založení. I milovníci historie a Jihočeského divadla si přijdou na své - v prodeji bude kniha Po stopách Jihočeského divadla. Chybět nebude ani hudební vystoupení sólistů operního souboru: během divadelního odpoledne zazpívá sólista opery JD Peter Malý a zpěvák Lukáš Randák s klavírním doprovodem Mikoláše Troupa a foyer svými nástroji rozezní i koncertní mistr Václav Žák a Jana Urbanová. Celý program najdete na stránkách: www.jihoceskedivadlo.cz.
 
| 3.6.2020 16:06:17 Redakce |             | Foto: Alexandr Hudeček |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Hudba
Opera/ Tanec
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru