Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
 
 
Zprávy
 
Prohlášení JD k mimořádným opatřením Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
PokladnaV souladu s mimořádnými opatřeními Vlády ČR ruší Jihočeské divadlo s platností od 12. do 25. 10. 2020 veškerá představení na svých scénách včetně kurzů a programů Ateliéru 3D a kurzů Baletní školy. Během této doby bude také uzavřena pokladna JD.
S platností od 12. 10. 2020 až do odvolání je pozastaven prodej vstupenek na všechna představení na scénách JD. Prodej bude opět spuštěn, jakmile bude situace s otevřením divadel vyjasněná. Program od 26. 10. 2020 dále zůstává v platnosti.

Nejsme v současné době schopni garantovat, kdy bude opět divadlo otevřeno, a z tohoto důvodu nebude možné žádat o výměnu vstupenek zakoupených na představení v JD.
Žádosti o vrácení vstupného mohou diváci posílat na e-mail: pokladna@jihoceskedivadlo.cz. Od 26. 10. 2020 bude pokladna otevřena v omezených časech pouze pro vracení vstupného.
,,Jsme vděční za přízeň, kterou nám v této době zachováváte. Od srpna jsme hráli před vyprodanými i poloprázdnými hledišti, ale vždy jsme se setkali s vřelými ohlasy našich nejvěrnějších diváků. Moc si toho vážíme, protože víme, že diváci a jejich důvěra jsou to nejcennější, co máme. Stávající doba a vládní nařízení nám neumožňují připravovat hrací plány, za které bychom mohli ručit. Proto od pondělí 12. 10. zastavujeme prodej vstupenek na všechna naše představení vyjma těch před Otáčivým hledištěm v roce 2021, a to až do odvolání. O opětovném spuštění prodeje vás budeme informovat hned jak bude zřejmé, že divadla budou moci znovu hrát. Toto rozhodnutí považuji za jediné správné, které si lehkovážně nezahrává s důvěrou našich diváků,” dodává k celé situaci ředitel divadla Lukáš Průdek.
 
| 10.10.2020 18:10:32 Redakce |             | Foto: archiv divadla |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Hudba
Opera/ Tanec
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru