Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama OLDstars Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Zveme ...
 
Východočeské divadlo se změní v plesový sál Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Jana Ondrušková s manželem Martinem 	Přiblížil se vrchol pardubické plesové sezóny a s ním i plesy v jedinečném prostoru Městského divadla – Divadelní bál s vyhlášením nejoblíbenějších herců Východočeského divadla za rok 2018 a Reprezentační ples města Pardubice.
Pardubičtí kumštýři svůj ples, který se uskuteční v pátek 1. března, letos nazvali Láskyplný divadelní bál, inspirací programu totiž je výpravná inscenace romantické komedie Zamilovaný Shakespeare. Večerem budou provázet Josef Láska a Jana Ondrušková, ústřední zamilovaná dvojice ze zmíněné inscenace, kterou v průběhu noci vystřídá již sehraný pár – Ladislav Špiner a Petra Janečková.

Tančit se budou tance dobové i moderní, k tomu bude hrát orchestr JK Band, který posléze vystřídá skupina PartyLeaders, jež rozjede tu pravou bláznivou party. Oku polahodí tanečníci, kteří jsou momentálně nejlepší v republice – plesoví hosté uvidí předtančení ALL Night Long TK Chvaletice, mistrů ČR ve standardních formacích, taneční ukázky Jiřího Bělohlávka a Jitky Boháčové, vicemistrů světa 2018 v latinko-amerických tancích, a zatančí i vítězové StarDance Jiří Dvořák s Lenkou Norou Návorkovou. A aby byl večer dostatečně kouzelný, vystoupí mladý kouzelník David Kopecký. Chybět nebude ani tradiční bohatá tombola, přehlídka divadelních kostýmů a řada dalších překvapení.
 
| 27.2.2019 09:02:46 Redakce |             | Foto: Jiří Sejkora |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Hudba
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru