Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Zveme ...
 
INDIGO company uvádí Umění vraždy Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Michael Vykus a Tomáš Novotný (Umění vraždy)Komediální thriller Umění vraždy světově proslulého amerického dramatika a textaře Joea DiPietra, jehož hry a muzikály dlouhodobě obsadily Broadway, zinscenoval pro Divadlo pod Palmovkou divadelní ansámbl INDIGO company. V režii Jaroslava Slánského ho představí publiku 13. října 2020 v 19:00 hod. Vstupenky jsou k dispozici v prodejní síti GoOut a to i na veřejné generálky 12. a 13. října (z důvodu nařízení vlády ČR vše zrušeno).

Proč se zakladatelky INDIGO company Lilian Fischerová a Jana Trojanová rozhodly zrovna pro tento kus? „Text je velmi kvalitní. Není třeskutou komedií, ani existencionálním dramatem. Má v sobě specifický černý humor, který je nám všem blízký. Zároveň poskytuje krásné herecké příležitosti, které nám dovolil rozvinout známý divadelní režisér Jaroslav Slánský. Je to naše první spolupráce pro INDIGO company a i když se Jaroslav vrací do Městského divadla Kladno, věříme, že spolu nazkoušíme v budoucnu i další hry.“
Jack a Annie Brooksovi jsou malíři a manželé. Když pozvou svého agenta Vinceta na večeři do vily uprostřed lesů, začíná večer, na který nikdo z nich jen tak nezapomene. A jakou roli v tom všem má na první pohled zdrženlivá služebná Kate? Komediální thriller úspěšného amerického autora vám neustálými překvapivými zvraty vyrazí dech. Chytře vystavěný text přináší čtyři skvělé herecké příležitosti a poodhaluje vzrušující svět umělců a jejich tvorby. Čím vším je ovlivněn úspěch? Jak se vyrovnat s odmítnutím? The best Swiss replica watches for men. A co jsme ochotni obětovat pro vlastní slávu?

Kdo jsou ti excentričtí umělci, jimž je dovolenou vše?
Herečka Jana Trojanová jako Annie Brooksová bude spřádat plány, jak se zbavit manžela Jacka v podání Tomáše Novotného. Zdatně jim bude sekundovat Vincent Cummings, vlivný obchodník s uměním, kterého oba manželé potřebují – v alternaci Michael Vykus / Viktor Zavadil. A jakou roli sehraje nenápadná Kate – Lilian Fischerová - jejich služebná?
Dozvíte se už 13. října v Divadle pod Palmovkou. Další představení je naplánováno na 16. 11.

www.INDIGOcompany.cz
 
| 5.10.2020 13:10:36 Redakce |             | Foto: archiv divadla |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Hudba
Opera/ Tanec
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru