Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Zveme ...
 
Léto 2021 s Divadlem Na Jezerce Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Charleyova teta (Divadlo Na Jezerce)Divadlo Na Jezerce poprvé za celou dobu své existence připravilo letní scénu – a ne jedinou! Diváky zve do prostoru nejvýznamnější pamětihodnosti Jižního Města – na nádvoří Chodovské tvrze v Ledvinově ulici v Praze 11. Kruhový půdorys zrekonstruovaného zámečku v romantickém prostředí rozlehlého parku je originálním místem pro open air představení. Přijďte s námi strávit nezapomenutelný divadelní zážitek pod širým nebem v původní středověké tvrzi.

Druhou možností, jak prožít léto 2021 s Divadlem Na Jezerce, je návštěva některé z našich inscenací na nádvoří zámku v Dobřichovicích nedaleko Prahy – zámek na břehu řeky Berounky na okraji Dobřichovic je známý svou jedinečnou divadelní atmosférou. Plán inscenací obou letních scén najdete na webu DNJ v sekci PROGRAM. Všechna červencová představení DNJ začínají ve 20:00 hodin.
„Uvědomujeme si, že po šestnácti měsících zavřených služeb, malých živností, obchodů, restaurací, sportovních akcí a v neposlední řadě veškeré kultury, zvažují občané každou investici do návštěv znovu povolených aktivit, a vážíme si každého, kdo si za této situace vybere zážitek v Divadle Na Jezerce v rámci Letní scény 2021 na nádvoří Chodovské tvrze nebo zámku v Dobřichovicích. Z výše uvedených důvodů jsme se rozhodli vyjít našim divákům vstříc a nabízíme všechna představení letních scén za speciální zvýhodněné vstupné. Věříme, že i to přispěje divákům ke zlepšení nálady po náročném období roku 2020 a 2021,“ doufá principál divadla Jan Hrušínský.

www.divadlonajezerce.cz
 
| 10.7.2021 09:07:19 Redakce |             | Foto: archiv divadla |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Hudba
Opera/ Tanec
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru