Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Festivaly
 
Víkendový prolog GRAND Festivalu smíchu Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Kuličkiáda smíchuVýchodočeské divadlo Pardubice bude od 20. do 27. ledna 2020 hostit jubilejní 20. ročník GRAND Festivalu smíchu, soutěžní přehlídku nejlepších komedií, které v předešlé sezóně vznikly na jevištích českých divadel.
Hlavnímu programu pardubického týdne smíchu budou už o víkendu „předskakovat“ hned tři akce. V sobotu 18. ledna a v neděli 19. ledna od 15 hodin budou Obchodním centrem GRAND znít světoznámé muzikálové hity v podání muzikálových stars Východočeského divadla Dagmar Novotné, Petry Janečkové, Veroniky Malé a Ladislava Špinera, které svými vtipnými glosami doprovodí Alexandr Postler.

Nedělní předfestivalové odpoledne budou moci zájemci strávit také v malé hale ENTERIA ARENY, kde se od 14 hodin uskuteční již tradiční Kuličkiáda smíchu – jedinečná soutěž ve cvrnkání kuliček na ledě. Hráči budou rozděleni do dětských kategorií a kategorie dospělých a hrát lze buď ve tříčlenném družstvu, či jako jednotlivec. Své týmy sestaví i herci a další zajímaví hosté. Výherce čekají vstupenky do divadla, divadelní dárkové balíčky nebo sladký perník. Registrace soutěžících začíná ve 13 hodin. Jeviště Městského divadla bude pak v neděli od 19 hodin patřit herečkám pražského Divadla Ungelt Aleně Mihulové a Petře Nesvačilové, které v rolích zakřiknuté knihovnice a suverénní zlatokopky v prologové komedii Skořápka diváky řádně připraví na týdenní příděl dobré zábavy a smíchu.
 
| 17.1.2020 11:01:12 Redakce |             | Foto: Michal Klíma |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Hudba
Opera/ Tanec
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru