Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Prague Nonverbal 2017 Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Zprávy
 
Skety navrhují fanouškům: Pošlete nás na sever! Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
SketyVokální kapela Skety se stala fenoménem nejen doma, ale v mnoha evropských zemích i Asii. Není tedy divu, že uspěla i v přísném předvýběru dvou soutěžních festivalů ve Skandinávii, na dánském Aarhus Vocal Festivalu a finském Tampere Vocal Music Festivalu. Nyní se rozhodly Skety požádat prostřednictvím HitHitu svoje fanoušky o příspěvek na zajištění tohoto nákladného projektu.

„Festivaly, které jsou jen několik dnů po sobě, si nás vybraly do soutěží, a to je skvělé! Má to ale jeden háček, vše musíme zafinancovat. Letenky, cargo naší techniky, přejezdy půjčenou dodávkou i ubytování na soutěžích, což je zejména v Dánsku docela raketa,“ říká manager Sket Lukáš Prachal a dodává s úsměvem: „Tuhle výzvu nechceme ale pustit, a tak, po vzoru našich dávných předchůdců potulných muzikantů, zase tak trochu žebráme a voláme: Dejte nám (na) křídla…” Dodejme ovšem, že Skety nechtějí slevu, tedy pardon - příspěvek, zadarmo: Na oplátku pro Hithiťáky po soutěžích uspořádají speciální koncert v Jazz Docku, do Skandinávie s sebou vezmou vašeho plyšáka, pošlou vám své nové podepsané CD, nebo i to starší, můžete si s nimi zajít na kafe nebo na pivo, pozvat si je do obýváku na domácí koncert nebo si připraví workshop pro vaši vokální skupinu.
Ještě 10 dnů můžete na HitHitu přispět na pomyslné SketAir Force One, které poletí na sever vybojovat mezi 2. a 9. červnem vavříny pro české hlasy! V danou chvíli se Sketám podařilo vybrat necelou polovinu.
Koncert, na který budou mít všichni přispěvatelé vstup za symbolických 100 Kč, se bude konat 13. července 2017 od 22:00 hod v Jazz Docku v Praze.
Více informací ke kampani najdete zde: www.hithit.com/skety
 
| 22.5.2017 14:05:21 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/ Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru