Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Zprávy
 
Martin Chodúr vystoupí na podzim s Hanou Holišovou Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Martin Chodúr a Hana HolišováPoprvé se Martin Chodúr a Hana Holišová potkali loni v lednu na Zahrádkářském plese na pražském Žofíně, kde oba zpívali, každý v samostatném vystoupení. Hanka ples rovněž moderovala. Společně se jako pěvečtí partneři potkají až letos 6. října 2018 na koncertě Pocta českým filmům a pohádkám 4. Počtvrté se díky rádiu Classic Praha a společnosti Voice of Prague rozezní Dvořákova síň pražského Rudolfina hudbou, ve které vystupovaly největší hvězdy tuzemské a světové vážné hudby, melodiemi a písněmi z českých filmů, pohádek a večerníčků. Hanku a Martina doprovodí Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, Kühnův smíšený sbor a dětský sbor Jizerka.

„Moc se na tenhle koncert těším, protože jsem jako kluk měl moc rád večerníčky Bob a Bobek – králíci z klobouku, Pohádky z mechu a kapradí, Rákosníček a Krkonošské pohádky. Titulní melodii Vadima Petrova z tohoto večerníčkového seriálu jsem před nedávnem otextoval a doufám, že si ji někdy někde brzy zazpívám,“ říká Martin Chodúr a dodává: „Z pohádek jsem měl rád Tři oříšky pro Popelku, Šíleně smutnou princeznu a hlavně Zlatovlásku. Tu si teď i díky krásné hudbě a písničkám oblíbil i můj syn Martin.“

Jak skvělá muzikálová zpěvačka a herečka a vítězka první řady pěvecké reality show Tvoje tvář má známý hlas, tak vítěz historicky prvního ročníku soutěže Česko Slovensko hledá Superstar a jeden z nejvšestrannějších zpěváků mladé generace se v Rudolfinu představí nejen sólově, ale i v duetech. Konkrétně v písních z filmů Jak utopit doktora Mráčka aneb konec vodníků v Čechách a z pohádek Princové jsou na draka a Šíleně smutná princezna.
 
| 13.8.2018 19:08:40 JoMe |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/ Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru