Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Městská knihovna Praha Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Zprávy
 
Liam Gallagher zveřejnil detaily z chystané desky Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Liam GallagherZpěvák Liam Gallagher chystá sólové album. Desku As You Were vydá 6.10.2017 a nejen v Anglii půjde o jednu z událostí roku.
Někdejší frontman skupiny Oasis plánovaný sólový debut uvedl pilotním singlem Wall Of Glass, nyní k vydařené skladbě přidal druhou ukázku Chinatown. Zároveň s psychedelicky atmosferickou písničkou Gallagher zveřejnil také kompletní seznam skladeb. Producentem a spoluautorem Chinatown je Andrew Wyatt, americký hudebník, jenž je mimo jiné členem indie popového tria Miike Snow. Wyatt patří s producenty Gregem Kurstinem (např. Adele, Lily Allen, Ellie Goulding, Charli XCX, Lykke Li) a Danem Grech-Margueratem (např. Lana Del Rey, The Kooks, Keane, The Vaccines) k hlavním parťákům Liama Gallaghera na albu As You Were.

Připomeňme, že Liam tvořil s bráchou Noelem kostru jedné z největších kapel v britských dějinách, dnes se nemohou vzájemně vystát. Oasis jsou ostrovní rockovou legendou, jejich album Be Here Now z roku 1997 bylo do nedávna s prodejem 424 tisíc kopií v týdnu po vydání nejlépe startujícím titulem v anglické historii. Média za kanálem La Manche dodnes sní o návratu Oasis, ten je však vzhledem k nevraživosti mezi oběma bratry velmi nepravděpodobný.
Seznam skladeb na desce As You Were: Wall Of Glass (Official Video), Bold, Greedy Soul, Paper Crown, For What It’s Worth, When I’m In Need, You Better Run, I Get By, Chinatown, Come Back To Me, Universal Gleam, I've All I Need.
Bonusové skladby z Deluxe edice: Doesn’t Have To Be That Way, All My People / All Mankind, I Never Wanna Be Like You.
 
| 31.7.2017 16:07:28 Redakce |             | Foto: Z webu |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/ Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru