Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Zprávy
 
Martin Chodúr je i letos rekordmanem hitparády Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Martin Chodúr Loni Martin Chodúr úspěšně bodoval se svou autorskou písní Klidně plakej dál v hitparádě Česká dvanáctka, kterou moderuje Martin Hrdinka a kterou každou neděli vysílá Český rozhlas Dvojka. Udržel se v ní 35 týdnů a vyhrál nejen Zlatou dvanáctku, ale i Platinovou dvanáctku. Po Ewě Farné se stal teprve druhým interpretem, který v tříleté historii tohoto žebříčku toto ocenění získal. Ve stejné hitparádě se letos mimořádně daří i jeho další autorské písni Síla mít rád, která se v tomto žebříčku drží 32 týdnů. Dvakrát byla na 5. místě, dvakrát na 4. místě, sedmkrát na 3. místě, desetkrát na druhém a desetkrát na místě prvním. A k získání ocenění Zlatá dvanáctka mu chybí už dvě vítězství. Největším konkurentem Martina v tomto žebříčku jsou momentálně Dáša Vokatá a Oldřich Kaiser s písní Ádieu a David Deyl se svou španělsky zpívanou novinkou Ahora.

Pokud byste chtěli slyšet píseň Síla mít rád live, vypravte se na některé z Martinových vystoupení. V září si ji budete moci poslechnout v Pardubicích a ve Staré Boleslavi, v říjnu ve Stochově a v Hradci Králové a v listopadu v pražském Divadle U Hasičů, na kterém Martin oslaví deset let působení na scéně naší populární hudby. Jeho aktuální rozhlasový hit nebude chybět ani na jeho dvou prosincových Vánočních koncertech s Filharmonií Bohuslava Martinů ve Zlíně.
Hned po čtrnáctidenní dovolené na Malorce, na kterou jede Martin pochopitelně s přítelkyní Ivonku a s tří a půl letým synem Martínkem, si Martin 17. září 2019 v pražské 02 Aréně nenechá ujít koncert svého oblíbence, kanadského zpěváka Michaela Bublého. Bublého první koncert v Praze před pěti lety totiž Martinovi utekl.
Vstupenky na koncert Martin Chodúr – 10 let na scéně, který se uskuteční 16. Listopadu v pražském Divadle U Hasičů - vstupenky.
 
| 26.8.2019 19:08:02 Redakce |             | Foto: Ivana Tomisová |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru