Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Přelet nad kukaččím hnízdem (Divadlo DISK) Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
 
 
Zprávy
 
Nykki pustila do světa akustickou a taneční verzi… Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Nykki Zpěvačka Nykki pokračuje ve svém mezinárodní pěveckém tažení. Po debutovém singlu No Cry, který odpremiéroval americký magazín Billboard, přišla v závěru loňského roku s novinkou Lost My Mind. Nyní přichází s její akustickou a taneční verzí Lost My Mind (VIDEO). Nykki zdá se zná recept na úspěch. Zní to skoro pohádkově – od doby, kdy se přibližně před rokem vydala na sólovou dráhu, vydala dva singly a oba dva překročili magickou hranici miliónu zhlédnutí na YouTube.

Aktuálnímu singlu Lost My Mind dala nyní Nykki akustickou podobu.
"Skladba Lost My Mind byla původně napsaná jako balada. Tehdy jsem se do ní zamilovala. Mám v srdci speciální místo pro emociální balady, a i když jsme se nakonec rozhodli vydat Lost My Mind jako dynamickou skladbu, od začátku jsem si byla jistá, že jí představím i v akustické podobě. Věřím, že se bude líbit i mým fanouškům," hodnotí Nykki Lost My Mind v akustickém hávu.
Zároveň s akustickou verzí vznikla i verze taneční. "Vlastně to bylo obráceně, jako taneční, klubový remix jsem si tento track vůbec nedokázala představit. O to větší bylo moje překvapení, když jsem výsledek slyšela. Když máte zlomené srdce nebo si procházíte nějakým zklamáním, a jste na párty, tak toto je singl pro vás! Budu velice ráda, když si i remix najde svoje místo v klubech."

Vypadá to tak, že Nykki zaujala především ve Velké Británii a v USA; akustickou i klubovou verzi singlu Lost My Mind totiž recenzuje více britských a amerických hudebních magazínů a o Nykki píšou jako o "sledované umělkyni mezi aktuálními světovými popovými objevy". Akustickou verzi Lost My Mind exkluzivně odpremiéroval známý americký magazín Popdust, který ve své recenzi Nykki přirovnává k Taylor Swift a Katy Perry: "S exkluzivní dynamikou připomínající Taylor Swift či Katy Perry, zachytává klavírní verze skladby bolest zlomeného srdce...."
Rok 2020 Nykki otevřela velkým úspěchem, cennou nominací na domácí půdě a tím získala uznání i doma. V současnosti Nykki cestuje mezi Velkou Británií, Českou a Slovenskou republikou kvůli propagaci aktuálního singlu Lost My Mind a současně také začíná pracovat na svém třetím sólovém singlu.
 
| 16.3.2020 15:03:51 DePe |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru