Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Městská divadla pražská: Tančírna Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Z éteru
 
Naďa Urbánková Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Naďa Urbánková13. komnata Nadi Urbánkové
Známá zpěvačka snila o lásce a rodinném štěstí. Místo toho čelila samotě, strachu a dluhům svého bývalého manžela (2007). Připravili: M. Dobiášová, D. Ployhar a D. Smržová
Naďa Urbánková vždy chtěla být zpěvačkou. Rodiče ji ale poslali na zdravotní školu, a tak se z ní stala diplomovaná zdravotní sestra. Stejně dál zpívala a hrála v ochotnickém divadle, poté získala angažmá v divadle v Pardubicích. Později zvítězila v konkursu do Semaforu a odešla do Prahy.

Naďa Urbánková je bezesporu jedna z našich nejvýraznějších zpěvaček 60. a 70. let. Získala pět zlatých slavíků, za sebou má i několik slavných rolí ve filmech a na divadle. Po slávě ale sama nikdy netoužila, přišla za ní jaksi mimochodem. To, co vždy chtěla, byla láska a rodinné štěstí. Namísto toho žila v době natáčení tohoto pořadu sama, měla strach o sebe i svou dceru. Kvůli svému poslednímu muži, lékaři ze Švýcarska, splácí dluhy a neví, kdy a jak soudní tahanice skončí. Zůstalo jí jen pár nejvěrnějších přátel a ti o ní tvrdí, že v životě doplatila na svou důvěřivost, dobrotivost a oddanost.
Podnikání a dramatický rozchod s téměř kriminální zápletkou, který se propíral v médiích, byl ale jen vyvrcholením série Nadiných bolavých rozchodů, o kterých s námi Naďa otevřeně hovoří. Průvodkyní její 13. komnatou bude redaktorka Markéta Dobiášová.
Vysílání: 07.9., 14.00 hod., ČT1
 
| 28.8.2017 09:08:39 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/ Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru