Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Z éteru
 
Na kus řeči - pěvecké hvězdy Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Na kus řeči - pěvecké hvězdyNa kus řeči
Hosty Miroslava Donutila jsou pěvecké hvězdy světového formátu – Peter Dvorský a Karel Gott – 1. díl (2001). Režie I. Paukert Miroslav Donutil si tentokrát do své populární talk show pozval zpěváky mezinárodního renomé – Karla Gotta a Petera Dvorského. Příjemné a humorné povídání nejen o kariéře u nás i v zahraničí a lásce k hudbě doprovodí oba hosté také ukázkou svého pěveckého talentu.
Vysílání: 16.10., 14.30 hod., ČT1

Na kus řeči
Hosty Miroslava Donutila jsou pěvecké hvězdy světového formátu – Peter Dvorský a Karel Gott – 2. díl (2001). Režie I. Paukert. Miroslav Donutil si tentokrát do své populární talk show pozval zpěváky mezinárodního renomé – Karla Gotta a Petera Dvorského. Příjemné a humorné povídání nejen o kariéře u nás i v zahraničí a lásce k hudbě doprovodí oba hosté také ukázkou svého pěveckého talentu.
Vysílání: 17.10., 14.20 hod., ČT1

Na kus řeči
Láska nebeská v pořadu Miroslava Donutila. Dvě stálice českého popu, Waldemar Matuška a Eva Pilarová, po letech spolu – 1. díl (2003). Režie I. Paukert. První díl setkání dvou legend české populární hudby na prknech Branického divadla v populární talk show Miroslava Donutila. Eva Pilarová a Waldemar Matuška se profesně potkali během svého působení v divadle Semafor, spojuje je ale i celá řada dalších věcí, nejen jedinečný pěvecký talent. S nadhledem a humorem budou s Miroslavem Donutilem hovořit o svých kariérách, kolezích a kolegyních, nebudou chybět ani veselé životní příhody a samozřejmě pěvecká vystoupení obou hostů.
Vysílání: 18.10., 15.05 hod., ČT1

Na kus řeči
Láska nebeská v pořadu Miroslava Donutila. Dvě stálice českého popu, Waldemar Matuška a Eva Pilarová, po letech spolu – 2. díl (2003). Režie I. Paukert. Druhý díl setkání dvou legend české populární hudby na prknech Branického divadla v populární talk show Miroslava Donutila. Eva Pilarová a Waldemar Matuška se profesně potkali během svého působení v divadle Semafor, spojuje je ale i celá řada dalších věcí, nejen jedinečný pěvecký talent. S nadhledem a humorem budou s Miroslavem Donutilem hovořit o svých kariérách, kolezích a kolegyních, nebudou chybět ani veselé životní příhody a samozřejmě pěvecká vystoupení obou hostů.
Vysílání: 19.10., 15.10 hod., ČT1
 
| 2.10.2017 20:10:48 Redakce |             | Foto: Česká televize |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/ Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru