Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Z éteru
 
Hudební tipy 19. týden Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Elán – The Best Of vol. 2Uchem jehly
Setkání Zbigniewa Czendlika se zpěvačkou Annou K. Režie L. Cmíral (Premiéra). Pozvání do dnešního dílu pořadu Uchem jehly přijala Luciana Krecarová. V rodném Vrchlabí závodně lyžovala, ale poté, co se s rodinou přestěhovala do Prahy, začala hrát v divadle Semafor. Později se ale věnovala především hudbě a stala se několikanásobnou držitelkou hudební ceny Anděl – to už ale vystupuje pod jménem Anna K. Jedna z nejúspěšnějších českých zpěvaček také opakovaně bojovala s rakovinou. A nejen o jejích životních radostech i smutcích si s ní bude povídat Zbigniew Czendlik.
Vysílání: 13.5., 13.20 hod., ČT2
Opakování: 15.5., ČT2., 17.5., ČT2

Elán – The Best Of vol. 2
Legendární kapela a poctivá porce jejích hitů, tentokrát v Bratislavě na Zimním stadionu Ondreje Nepely (Premiéra). Elán není příběh pro pamětníky, Elán stále žije! Pop-rocková skupina, která baví už několik generací, nezklamala svoje příznivce ani během turné The Best Of vol. 2, jímž volně navázala na předchozí velmi úspěšnou první část. Záznam, pořízený v říjnu 2014 na bratislavském Zimním stadionu Ondreje Nepely, nabídne téměř dvě hodiny muziky, která možná vybídne ke vzpomínání na časy minulé, kdy "jsme byli všichni mladší", ale zaručeně osloví i mladé publikum, pro které není Elán jen trpěné retro, preferované jeho rodiči. Hudební formace v čele s Jožo Rážem, Jano Balážem a Vašo Patejdlem i tentokrát poskytne "Vodu, čo ma drží nad vodou", vykřikne "Čaba, neblázni", vždyť nejsi "Kaskadér" a přitom zdůrazní, že "Niesme zlí", "Aj keď bez peňazí"... Kdo by nezavzpomínal, jaká byla "Stužková" a nezamyslel se nad tím, co všechno může způsobit "Zanedbaný sex". A když ještě navíc dorazí "Královna bielych tenisiek" spolu se "Sestričkou z Kramárov", úspěch je zaručen!
Vysílání: 11.5., 20.20 hod., ČT art
Opakování: 12.5., ČT art

Všechnopárty
Speciální vydání oblíbené talk show Karla Šípa, ve kterém se představí nejzajímavější zpěváci české populární hudby. Účinkují: Marek Ztracený, Richard Krajčo, Olga Lounová, Thom Artway, Pekař, Yvetta Simonová, David Stypka, Ivan Král, Mikolas Josef a další. Režie M. Čech. Speciální vydání oblíbené talk show jako malá oslava svátku populární hudby, ve kterém po boku Karla Šípa vystoupí naši nejlepší zpěváci a zpěvačky včetně Mikolase Josefa, který nás v letošním roce reprezentuje na mezinárodní pěvecké soutěži Eurovision Song Contest 2018. Dále účinkují: Marek Ztracený, Olga Lounová, Thom Artway, Pekař, Yvetta Simonová, David Stypka a další.
Vysílání: 12.5., 20.00 hod., ČT1
 
| 30.4.2018 12:04:41 Redakce |             | Foto: Česká televize |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru