Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Z éteru
 
Jsou hvězdy, které nehasnou Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Vladimír Hron Jsou hvězdy, které nehasnou
První díl hudebně zábavného pořadu, ve kterém Vladimír Hron uvádí své hosty a největší hity 60. – 90. let (2001). Dále účinkují: K. Gott, Y. Přenosilová, Y. Simonová, E. Pilarová, The Beatles revival a další. Kamera J. Lebeda. Scénář a režie F. Polák. Protagonistou pořadu je moderátor, herec, imitátor a zpěvák Vladimír Hron. V programu zazní největší hity 60. – 90. let a budou se střídat hudební, mluvená a taneční čísla. Každý díl má svou dobovou dekoraci, kostýmy a rovněž výběr hostů a jejich repertoár je podřízen příslušnému desetiletí. Díky imitátorským schopnostem a pěveckým kvalitám Vladimíra Hrona můžeme uvést značné množství hvězd naší i světové populární hudby a dopřát si různých kombinací. Právě tak můžeme splnit přání hostů zazpívat nebo zahrát si s některým ze svých idolů. V každém díle moderátor představí své hlavní hosty – zpěváka či zpěvačku, herce nebo komika, kteří účinkují v hudebních, tanečních i mluvených číslech.
Vysílání: 11.6., 16.00 hod., ČT1

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron uvádí své hosty a největší hity 70. let (2001). Dále účinkují: K. Gott, H. Zagorová, N. Urbánková, P. Bobek, V. Sodoma, J. A. N. Company, Jam and Bazar – ABBA revival. Kamera J. Lebeda. Scénář a režie F. Polák. V sedmdesátých letech se na naší i světové hudební scéně objevila celá řada hvězd a nesmrtelných hitů, které vám opět připomenou Vladimír Hron a jeho hosté – Hana Zagorová, Naďa Urbánková, Pavel Bobek, Viktor Sodoma a muzikáloví zpěváci a tanečníci J. A. N. Company. Nebude chybět ani legendární ABBA, v dokonalém provedení revivalové skupiny Jam and Bazar z Vrchlabí.
Vysílání: 12.6., 15.50 hod., ČT1

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron uvádí své hosty a největší hity 80. let (2001). Dále účinkují: P. Janů, D. Janda, M. Holanová, M. David, M. Skalka, Queen revival, J. A. N. Company a další. Kamera J. Lebeda. Scénář a režie F. Polák. Ve třetím pokračování zábavného pořadu se vypravíme do let osmdesátých. I v těchto letech se na naší i světové hudební scéně objevila celá řada hvězd a nesmrtelných hitů, které vám připomenou Vladimír Hron a jeho hosté – Petra Janů, Dalibor Janda, Marcela Holanová, Michal David a muzikáloví zpěváci a tanečníci J. A. N. Company. Nebude chybět ani legendární skupina Queen a Freddie Mercury, v neuvěřitelně věrném provedení revivalové skupiny Princess z Opavy.
Vysílání: 13.6., 15.55 hod., ČT1

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron uvádí své hosty a největší hity 90. let (2001). Dále účinkují: I. Csáková, L. Machálková, P. Muk, K. Černoch, J. Čeřovská, J. A. N. Company a další. Kamera J. Lebeda. Scénář a režie F. Polák. Čtvrté pokračování hudebně zábavného pořadu, ve kterém si připomínáme největší hity druhé poloviny 20. století a zároveň jejich interprety, je tentokrát věnováno létům devadesátým. Kromě jiného se zde setká Ilona Csáková se svojí kolegyní Martinou Fialovou ze skupiny Laura a její tygři, Petr Muk s Karlem Černochem vysvětlí, jak je to s přebíráním písniček a Leona Machálková si splní svůj dávný tajný sen. Diváci ve Slaném také vylosují jednu z deseti nejúspěšnějších scének této dekády (Hodina dějepisu v 21. století) a bavit vás samozřejmě bude i protagonista pořadu Vladímír Hron.
Vysílání: 14.6., 16.05 hod., ČT1
 
| 4.6.2018 22:06:55 Redakce |             | Foto: Česká televize |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru