Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Z éteru
 
Jsou hvězdy nejen stříbrného plátna Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Vladimír Hron Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron uvádí své hosty a největší hity 90. let (2002). Dále účinkují: E. Urbanová, L. Mitchell, R. Vojtek, H. Svrček, L. Černíková, J. Smolík, Universal Dancers, J. A. N. Company a další. Kamera J. Lebeda. Scénář a režie F. Polák. S dalším pokračováním oblíbeného pořadu se dostáváme do let devadesátých. Hosty Vladimíra Hrona jsou Jakub Smolík, Roman Vojtek, Daniela Šinkorová, Jan Urban, Kateřina Nováková a další zpěváci a tanečníci Velké muzikálové show. Jako sólistka se tentokrát představí přední vokalistka skupiny Boney M – Liz Mitchell. Exkluzivním hostem pořadu je jedna z nejzářivějších hvězd našeho operního nebe – Eva Urbanová. Přední česká sopranistka, nositelka Ceny Thálie za rok 1997 se narodila 20. dubna 1961 ve Slaném. Vystupovala na mnoha světových operních scénách včetně milánské La Scaly a Metropolitní opery v New Yorku, kde debutovala v roce 1998. Pravidelně také účinkuje v Národním divadle v Praze a Národním divadle moravskoslezském v Ostravě.
Vysílání: 10.7., 15.55 hod., ČT1

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron zpívá a uvádí největší šlágry 30. a 40. let (2003). Dále účinkují: J. Zelenková, K. Zich, R. Fišarová, S. Nálepková, L. Černíková, The Swings, Sestry Havelkovy, Universal Dancers a další. Kamera J. Lebeda. Scénář a režie F. Polák. Vladimír Hron a jeho hosté představují předválečné a poválečné hity třicátých a čtyřicátých let minulého století. Můžete se těšit na elegantní dámy a galantní gentlemany a také scény z oblíbených filmů. Zpívat a tančit dnes budou Universal Dancers, The Swings, Sestry Havelkovy, Radka Fišarová, Lucie Černíková, Karel Zich, Jitka Zelenková nebo Světlana Nálepková, která zazpívá písně Inky Zemánkové i hollywoodské legendy Marlene Dietrichové.
Vysílání: 12.7., 15.55 hod., ČT1

Jsou hvězdy, které nehasnou
Vladimír Hron zpívá a uvádí slavné filmové melodie (2003). Dále účinkují: V. Martinová, K. Brožová, P. Janů, D. Šinkorová, L. Černíková, K. Černoch, R. Vojtek, Universal Dancers a další. Kamera J. Lebeda. Režie F. Polák. V dalším pokračování oblíbeného pořadu se vypravíme s Vladimírem Hronem a jeho hosty do světa stříbrného plátna. Připomeneme si slavné filmy, nesmrtelné hrdiny a nádherné filmové melodie. Uslyšíme například slavná Světla ramp nebo písničky z filmů Někdo to rád horké, Doktor Živago, Sněhurka a sedm trpaslíků, Butch Cassidy and Sundance Kid, Kdyby tisíc klarinetů či Limonádový Joe. Hosty Vladimíra Hrona jsou tentokrát Věra Martinová, Petra Janů, Kateřina Brožová, Roman Vojtek, Karel Černoch, Daniela Šinkorová, Lucie Černíková, Jaroslav Čejka a taneční skupina Universal Dancers.
Vysílání: 13.7., 15.55 hod., ČT1
 
| 2.7.2018 20:06:27 Redakce |             | Foto: Česká televize |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru