Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
CD boxy
 
Coldplay: A Head Full Of Dreams Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
ColdplayBritská skupina Coldplay nadělila letos fanouškům pod stromeček nové sedmé řadové album A Head Full Of Dreams s geometrickým obrazcem na obale nazvaným Kytice života. Novou desku natáčeli pod vedením norského hvězdného tanečního producentského dua Stargate. Do studia pozvali řadu hostů Noel Gallagher, Tove Lo, Avicii, Merry Clayton, Beyoncé, Gwyneth Paltrow, Davide Rossi a svůj hlas připojil dokonce i Barrack Obama. Album navazuje na předešlé úspěšné Ghost Stories po roce a půl.
Prvním singlem je skladba Coldplay - Adventure Of A Lifetime (VIDEO). Opatřená vydařeným opičím evolučním videoklipem ze studia Andyho Serkise.

Otvírák alba titulní A Head Full Of Dreams zní jako U2. Další jsou bohužel převážně klony skladeb předešlých alb. Nezachránila to ani elektronika. K tomu lepšímu co na desce můžeme slyšet jsou balady Everglow společný duet s exmanželkou herečkou Gwyneth Paltrowovou a Fun se zpěvačkou Tove Lo. Potencionálním dalším singlem je hitovka Army Of One, škoda že takových není více. Zpěvák kapely Chris Martin nedávno naznačil, že nové album může být poslední.
Doufejme že tato skvělá hudební partička vše ještě přehodnotí a najde směr, který posune jejich úspěšnou hudební kariéru ještě dál.
Tracklist: A Head Full Of Dreams, Birds, Hymn For The Weekend, Everglow, Adventure Of A Lifetime, Fun, Kaleidoscope, Army Of One, Amazing Day, Colour Spectrum, Up&Up.
 
| 21.12.2015 06:12:09 DePe |             | Foto: Z webu |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru