Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
CD boxy
 
Laura Pausini - Fatti Sentire Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Přebal alba Fatti SentireItalská zpěvačka Laura Pausini letos slaví čtvrt století na hudební scéně a jako oslavu se rozhodla vydat své čtrnácté album. Po předloňské vánoční nahrávce se věnovala koučování mexické podoby The Voice, ale i tak dokázala připravit příznačných čtrnáct písniček. Jak je u ní zvykem, desku vydává ve dvou jazykových verzích, a tak ji můžete hledat pod italským názvem Fatti Sentire, nebo španělským Hazte Sentir. Novinka sice není autobiografická, ovšem každá z písniček vypráví něco, co se stalo samotné zpěvačce.

V každé písničce navíc popisuje člověka, který má volbu, a podle toho, jak volí, naladila i styl písničky. Vedle sebe tu tak najdete balady, rockové skladby, hymnické písničky, které dostanou prostor při jejích stadionových koncertech a nechybí ani latino pop s přesahy až k reggaetonu.
Laura Pausini se celosvětově prosadila hned první deskou, které prodala přes tři miliony kopií. Získala celou řadu ocenění, v roce 2006 se stala první italskou zpěvačkou, která získala Grammy.

Skladby: Non è detto, Nuevo, La soluzione, E.STA.A.TE, Frasi a metà, Le due finestre, Fantastico (Fai quello che sei), No River is Wilder, L'ultima cosa che ti devo, Un progetto di vita in comune, Il caso è chiuso, Zona d'ombra, Francesca (Piccola aliena) a Il coraggio di andare.
 
| 9.4.2018 13:04:29 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru