Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
CD boxy
 
Tereza Kerndlová - S Tebou Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Přebal alba S TebouVíce než tři roky připravovala zpěvačka Tereza Kerndlová a její tým páté album S tebou. Všech jedenáct skladeb je autorských, přičemž šest z nich nazpívala v češtině a zbytek v angličtině. O podstatnou část písniček se postaral osvědčený autor Chris Neal, který se tentokrát zapojil ještě jako producent.

Ke spolupráci se jim ovšem podařilo získat i australského producenta Grahama Marshe, který v minulosti pracoval na Grammy oceněných albech Ludacrise, CeeLo Greena a Bruna Marse. Třetím do party pak byl Ondřej Turták aka ODD známý ze spolupráce s ATMO Music nebo s Lipem.
Terezu Kerndlovou si mnozí vybaví jako součást dívčí skupiny Black Milk. Po rozpadu skupiny se vydala na sólovou dráhu, kde je rovněž velmi úspěšná. Své místo na české scéně zpečetila mnoha oceněními, např. 3 cenami hudební stanice Óčko v hlavních kategoriích a Českým slavíkem v kategorii MTV Videoklip roku za Tepe srdce mý. Jejím nejvíce streamovaným videem na kanále YouTube je videoklip Schody z nebe s 28 miliónů zhlédnutí a je tak zařazen mezi nejsledovanější české videoklipy posledních let. S tebou je Terezino páté album. Víc než polovinu nazpívala v češtině, zbytek v angličtině.
Skladby: Commander, Presumpce Neviny, Když Nebe Padá Nám, Reason, Přibliž Mě Blíž, S Tebou, Learn To Love, Hledáme Sebe, Emotions, Věř Mi a One Prayer.
Poslední ochutnávkou z nového alba je Commander (VIDEO), vydařený videoklip kde je vše jak má být.
 
| 4.6.2018 12:06:49 DePe |             | Foto: The Metropolitan Opera |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru