Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
CD boxy
 
Mike Shinoda - Post Traumatic Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Mike Shinoda (Zdroj: www.mikeshinoda.com)Frontman Mike Shinoda nu-metalové skupiny Linkin Park novou tvorbou reaguje na nedávnou sebevraždu zpěváka Chestera Benningtona. Smrt kolegy Shinodu hluboce zasáhla. Zavřel se ve svém domě v Los Angeles a bez jakýchkoli plánů se pokusil ze zármutku vypsat. Postupně nahrál šestnáct skladeb, některé už publikoval vrámci krátkého EP. Vše sám napsal i produkoval, zároveň vytvořil vizuály z toho, co sám natočil a namaloval. „Zármutek je osobní, intimní zkušenost,“ komentoval to. „Tohle nejsou Linkin Park ani Fort Minor. Jsem to jen já... Nevím, kam tahle cesta vede, ale jsem rád, že ji mohu sdílet.“

Americký hudebník Mike Shinoda kromě jedné z nejúspěšnějších kapel v dějinách Linkin Park v roce 2004 rovněž založil hiphopově orientovaný projekt Fort Minor, na kterém spolupracoval shvědami žánru jako Lupe Fiasco, Styles Of Beyond nebo The X-Ecutioners.
Tracklist alba Post Traumatic: Place To Start, Over Again, Watching As I Fall, Nothing Makes Sense Anymore, About You (Feat. Blackbear), Brooding (Instrumental), Promises I Can't Keep, Crossing A Line, Hold It Together, Ghosts, Make It Up As I Go (Feat. K.Flay), Lift Off (Feat. Chino Moreno And Machine Gun Kelly), I.O.U., Running From My Shadow (Feat. Grandson), World's On Fire a Can't Hear You Now.
 
| 2.7.2018 08:07:17 Redakce |             | Foto: Z webu |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru