Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
CD boxy
 
Ivan Kral - Colors Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Přebal alba ColorsAlbum Colors obsahuje esenci poctivé rockové muziky, čirou radost zhraní, dotek hudby 70. a 80. let. Album otevírá skladba Lazy Girl, která byla inspirována Rolling Stones. Píseň Wasn’t It Great (CBGB) je zase věnována Hillymu Kristalovi, majiteli slavného hudebního klubu CBGB v New Yorku, který ho ve své době poskytnul talentovaným hudebníkům a „kdyby se tak nestalo, nebylo by Ramones, Talking Heads, Blondie nebo Patti Smith Group“. Zajímavostí je jistě skladba It ́s You, kterou Kral napsaluž v roce 1974 pro Debbie Harry z Blondie. „Debbie byla tak nádherná...Všichni jsme do ní byli zamilovaní. Celou dobu jsem song schovával pro nějakou zvláštní příležitost.“

Všechny písně napsala produkovalIvan Kral. Výjimkou jsou Day by Day, na které spolupracoval s Douglasem Bankerem, a How Do You Know, kterou napsal s Honzou Ponocným. Kral si také nahrál všechny hudební nástroje kromě bicích. Texty o lásce, vztazích a o životě napsala Kralova životní partnerka a managerka Cindy Hudson.
Tracklist: Lazy Girl, All Your Yesterdays, Crazy About You, Silence, Follow, Day by Day, It’s You, Chemical Reaction, How Can I Resist You, I Want to Be Together, Something Comes, How Do You Know, It’s Love, Wasn’t It Great (CBGB) a Time or Money.
 
| 30.7.2018 10:07:39 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru