Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
 
 
CD boxy
 
Larkin Poe vydali netrpělivě očekávané nové album Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Larkin Poe (Foto: Bree Marie Fish)Nové album Venom & Faith pátým studiovým počinem kapely Larkin Poe. Produkovaly si ho sami, stejně jako to předešlé, se svým „dobrým kámošem a zvukařem“ Rogerem Alanem Nicholsatem v jeho nashvillském studiu Bell Tone Recording. Album je inspirované cestami po celém světě, ale hlavně je zakořeněné v jejich milovaném americkém Jihu. “Je to v mnoha ohledech naše první veselá deska, co se textů týče,” říká Megan Lowellová. “Odráží radost a pozitivitu, kterou cítíme a které si vážíme,“ dodává.
Během turné k tomuto albu, které bylo přesunuto z tohoto roku na jaro roku 2021, si Larkin Poe opět zahrají v Praze. Jejich skvělou koncertní show bude po loňském totálně vyprodaném Paláci Akropolis hostit 2. března 2021 pražský Lucerna Music Bar.

Album Self Made Man obsahuje jedenáct nových skladeb. Mezi oznámením a vydáním alba Larkin Poe postupně zveřejnily první čtyři písně z alba. Komentář z amerického tisku ke skladbě She’s A Self Made Man (VIDEO), která byla poprvé zveřejněna v březnu a dala celému albu jméno.
"Temné blues vytékající z robustních riffů nese v She´s A Self Made Man něco zlověstného. Jde to do hloubky, je to melodické i špinavé. Zasáhne vás to přímo do útrob.“ Takto popsal singl magazín American Songwriter. Magazín Clash označil píseň jako „kousavý a fantasticky důrazný singl“, který se v den jejího zveřejnění stal „skladbou dne“.
Larkin Poe jsou multiinstumentální duo tvořené rodačkami z Atlanty, nyní sídlícími v Nashville, sestrami Rebeccou a Megan Lovellovými.
 
| 13.7.2020 10:07:29 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru