Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
CD boxy
 
Jeff Beck a Johnny Depp – 18 Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Přebal albaAnglický rockový kytarista Jeff Beck kdysi působil v kapele Yardbirds, v níž nahradil Erica Claptona a kde se krátce setkal s dalším fenomenálním kytaristou Jimmy Pagem (Led Zeppelin). Beck platí za jednoho z nejzručnějších hráčů na kytaru, zahrál si s Mickem Jaggerem, Tinou Turner, Kate Bush, ZZ Top nebo Rogerem Watersem a Brianem Mayem. Získal řadu ocenění včetně několika Grammy. Johnny Depp je pochopitelně znám především jako herec, který původně ztvárnil mnoho výrazných rolí, ať už je to pirát Jack Sparrow nebo agent a mafián Donie Brasco. Shudebními pokusy slavný herec začal už jako teenager, kdy hrál na kytaru v kapele
The Kids. Později působila superskupina Hollywood Vampires, kde mu společnost dělali Alice Cooper a Joe Perry zAerosmith.

Legendární kytarista a hollywoodský vampír společně natočili album nejrůznějších obalů verzí. Předělali nahrávky The Beach Boys, Johna Lennona, Killing Joke nebo Velvet Underground. A doplnili jsou dvěma původními skladbami, které složil Johnny Depp.
Tracklist: Midnight Walker (Davy Spillane Cover), Death and Resurrection Show (Killing Joke Cover), Time (Dennis Wilson Cover), Sad Motherfuckin' Parade (Johnny Depp Original), Don't Talk (Pot Your Head on My Shoulder) (Obálka Beach Boys), Tohle je píseň pro slečnu Hedy Lamarr (Johnny Depp Original), Caroline, Ne (Obálka Beach Boys), Ooo Baby Baby (Obálka The Miracles), Co se děje (Marvin Gaye Cover), Venus in Furs (The Velvet Underground Cover), Let It Be Me (Obálka Everly Brothers), Hvězdy (Janis Ian Cover), Izolace (Obálka Johna Lennona).
 
| 18.7.2022 10:07:04 DePe |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru