Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Poslední lod (MdB) Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
CD boxy
 
Petr Spálený ctí hudební humor Připravit pro tisk Odeslat mailem /
Nové řadové album Jackpot
 
Přebal CD JackpotKonečně je tu po čtyřech letech úplně nové řadové album Jackpot zpěváka Petra Spáleného. Jeho nezapomenutelné hity např. Dáma při těle, Dítě štěstěny, Až mně andělé, Obyčejný muž, Šedesátý léta nebo Motel Nonstop se již počítají na tucty. Po úspěchu jeho loňské supraphonské zlaté kompilace je tu celkem třináct čerstvých písniček plus jeden starší bonus. Posluchači určitě ocení jeho smysl pro hudební humor, příjemnou nostalgii a mužnou poetiku.
Spojovacím článkem s nedávnou minulostí je dříve jen bonusový song o kouzlu Šedesátých let, a pak už se sypou opravdu super novinky přiměřeně ironické Prachy, mile retro Goodbye Mary Lou a Poslední hippie duet se Z. Rytířem, romantické Nic kromě tvý lásky nebo Baby, rozparáděné Banana Daiquiri, raycharlesovská ozvěna Bluesovej waltz pro R.Ch. nebo titulní, a zároveň i pilotní singl Jackpot, s muzikou, zpěvem a textem, které jsou už teď novou Spáleného klasikou.

Autorský a produkční tým kolem Pavla Krejči a jeho Apolla, texty Zdeňka Rytíře i hostující studioví zpěváci a muzikanti jsou s chutí ve službách zpěváka, jenž u nás vlastně nemá konkurenci. Jeho jedinečný basbaryton je zábavným i k zamyšlení vybízejícím průvodcem našimi životy už téměř čtyři desítky let, aniž by ztratil kouzlo a kvalitu jen zdánlivě nabručeného dobráka a originálně civilního romantika. Novinkové album Jackpot, plné songů s kapacitou naplnit třetí CD do příští „best of“ kompilace, je opravdovou veletrefou pro Petra Spáleného i všechny jeho fanoušky!
 
| 31.10.2005 00:10:34 Petr Schier |             | Foto: Scena.cz |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru