Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Zveme ...
 
Multiman: Ondřej Gregor Brzobohatý Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Ondřej Gregor BrzobohatýHudební cyklus Zdenek Merta u klavíru se uskuteční v této divadelní sezóně naposledy ve čtvrtek 7. června 2018 od 19:00 h v kavárně Hlídka v Brně. Hostem pořadu bude Ondřej Gregor Brzobohatý.
Ondra je nadaný, charismatický a pracovitý perfekcionista – neběžný souběh, který je v podstatě predestinací úspěchu. Herec a zpěvák, skladatel, velmi dobrý klavírista, moderátor, producent, manžel Miss World... - nevzal si on toho moc?

„Každý máme nějakou pověst, často souvisí s naší společenskou, tedy viditelnou činností, často jsou oproti skutečnosti některé aktivity všelijak potlačeny a jiné zveličeny (například v bulvárním tisku nebo naopak v okruhu nejbližších). Ondřej má obecně pověst šikovného všeuměla, což mohu potvrdit,“ přibližuje hostitel Zdenek Merta a dodává: „Rozsah, ale i úroveň jeho aktivit v umělecké činnosti jsou vskutku mimořádné, a je to také tím, že má z čeho brát. Od rodičů je geneticky dobře vybaven a kromě toho je nebývale pilný – tito týpci šikovných lehkoživků takhle přičinliví nebývají, a věřte, že vím, o čem mluvím. Napsal moc pěkné filmové hudby (třeba Anděl Páně 2) a v říjnu má v Karlíně premiéru jeho muzikál Legenda jménem Holmes, to je nějakých not.
Znám jej prakticky od jeho dětství, ale jsem si jist, že spoustu věcí se o něm dozvím(e) až při setkání na Hlídce.“


Nezapomeňte: Hudební cyklus Zdenek Merta u klavíru, host Ondřej Gregor Brzobohatý, ve čtvrtek 7. června 2018 od 19:00 h, Brno – kavárna Hlídka.
 
| 4.6.2018 01:06:09 Redakce |             | Foto: Z webu |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Starší články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru