Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama MARTA Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Novinky...
 
Karin Ann v klipu skládá poctu osmdesátkové estetice VHS Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Karin Ann (Foto: SaraShots)Punkové rytmy, chytlavá melodie, ale i popové vlivy 80. let. Tak by se dal charakterizovat nový singl you make me miserable česko-slovenské zpěvačky Karin Ann. Skladbu o začínající lásce, která čelí uvědomění, že vztah není tím, čím se zdál být, doprovází videoklip. Vznikal na společných koncertech Karin Ann s Imagine Dragons, Yungbludem a My Chemical Romance. Zpěvačku čeká v létě série vystoupení s americkou umělkyní LP na Slovensku a v Rakousku.

„Byl v tom jeden kluk,“ popisuje Karin Ann vznik nové skladby you make me miserable. „Celkem se mi líbil, vycházeli jsme spolu skvěle a zdálo se, že je do mě taky opravdu zamilovaný. Po pár měsících jsem zjistila, že měl přítelkyni, tak jsem se rozhodl napsat zábavnou píseň o celé věci. Není v tom hluboké poselství, myslím, že je to situace, se kterou se může ztotožnit mnoho lidí,“ doplňuje zpěvačka.

Pod novinkou je společně s Karin opět podepsaný Yungbludův producent Matt Schwartz. Videoklip ke skladbě tentokrát nestojí na příběhu, ale skvělých momentech z turné s Imagine Dragons, Yungbludem a My Chemical Romance. „Opravdu jsem tentokrát nechtěla vytvářet příběh. Chtěla jsem spíš sesbírat optimistické a zábavné záběry z turné a zákulisí, které by měly stejnou energii jako píseň,“ vysvětluje Karin Ann. „Miluji lidi, kteří mě podporují, a je to také pro ně trochu pocta,“ dodává.
Videoklip vzdává hold estetice klasických videokazet, včetně typického zoomování nebo točení z ruky. „Přiznám se, že miluju klasické vhs-ky a videa z videokamery. Navíc díky tomuto formátu šlo všechno super rychle a byla to opravdu zábava! Měla jsem s sebou i své přátele, takže to byla opravdu dobrá a příjemná zkušenost,“ uzavírá Karin Ann.
Tento měsíc předskočí Karin Ann umělkyni LP v Bratislavě a ve Vídni a pak ji ještě doprovodí na italském turné. Z festivalů ji čeká v létě například slovenský Grape nebo mnichovský Superbloom.
 
| 4.7.2022 08:07:25 DePe |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru