Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Krysař  (Švandovo divadlo) Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Novinky...
 
Karel Gott má nový klip natočený O2 Areně Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Karel Gott v klipu Země vstáváPo roční odmlce přijal Karel Gott pozvání do vyprodané O2 Areny, kde uzavřel pětihodinovou hudební show Český mejdan s Impulsem právě písní Země vstává, která je jedním ze dvou novinek na aktuálním 2CD Karel Gott 40 slavíků. Velké finále zvedlo kompletně více než 18 tisíc diváků ze sedaček během živé premiéry písně. Autoři skladby jsou Michal David a Lou Fanánek Hagen. Nádhernou atmosféru vystoupení zachycuje klip, který byl na koncertě natočen.

Ke vzniku nové písně Karel Gott řekl: „Písnička je od Michala Davida, který pro mě už několik písní napsal, jako třeba Posel dobrých zpráv, Cherchéz la femme nebo To stárnutí zrádné. A protože nás s Michalem pojí kamarádství a zná mě, tak mi píseň dokáže napsat na míru a dovede i odhadnout, kdy mám s ní vyjít na scénu. Jako tomu bylo právě i u té poslední Země vstává, která krásně popsala i mé pocity nádherného návratu na scénu.
A právě na tuto píseň vznikl nový klip, a to z vystoupení Karla Gotta v rámci koncertu Český mejdan. Záznam se natáčel na 16 kamer během velkého finále večera. „Rádio Impuls mě požádalo, abych uzavřel koncert Český mejdan s Impulsem sólově právě touto písní,“ říká Karel Gott. Producentem videoklipu je Jan Hruška, který byl současně i producentem koncertu. Klip pod taktovkou vynikající režie Libora Kodada, vyrobila Good TV.
VIDEO ZDE.
 
| 21.11.2016 16:11:17 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/ Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru