Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Limonádový Joe  (MDB) Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Novinky...
 
Nový klip Petra Kotvalda Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Z klipu RosalynVztah na celý život v podání Petra Kotvalda a tanečnice flamenca Jany Hemelíkové Baudisové představuje nový klip ROSALYN (VIDEO).
Už během příprav 3CD Petr Kotvald EXXXclusive padlo jasné rozhodnutí podpořit tento komplet videoklipem. Při zrodu alba bylo totiž stále jasnější, že půjde nejen o BEST OF s padesáti hity, ale také o 11 novinek. Celek tak představuje i současného Petra Kotvalda. S touto skutečností měl korespondovat i klip na píseň Rosalyn autorů Jindřicha Parmy a Rudolfa Kubíka.

„Přál jsem si dospělý klip s příběhem, tajemstvím s trochou adrenalinu a krásně výtvarný. A pokud možno ve slow motion. Námět jsme vymysleli společně s Dušanem Chrástkem a šlo o zachycení animální přitažlivosti muže a ženy. A přitom lásku na celý život. A mělo by to celé být cool a sexy, jako když se v aréně potká toreador a tanečnice flamenca. Když jsme pak objevili protagonisty pro příběh, krásnou a zralou tanečnici flamenca Janu Hemelíkovou Baudisovou a jednoho z nejuznávanějších evropských Stunt Riderů Martina Krátkého, bylo jasno…“ komentuje vznik videa Petr Kotvald.
Klip se točil v bývalé tovární hale ve Vraném nad Vltavou, za kamerou stál Adam Hanus, snímek vznikl v režii Matěje Pichlera.
 
| 19.9.2016 19:09:26 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/ Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru