Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Novinky...
 
Bruno Mars spolupracoval s Davidem Guettou Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Bruno MarsAmerický zpěvák Bruno Mars připravil singl s Davidem Guettou. Nová verze skladby Versace On The Floor už je dostupná na všech digitálních platformách včetně YouTube.
Originální nahrávka pochází z alba 24K Magic, které Bruno Mars vydal loni v listopadu. „Je to víc než jen remix. Je to spolupráce a kombinace dvou různých světů,“ prohlásil o nové úpravě skladby francouzský producent. „Mým cílem bylo vytvořit taneční věc pro DJe, která by respektovala původní verzi. Vždycky jsem věděl, že Bruno Mars dělá skvělou muziku pro široké publikum a při práci s ní jsem si to uvědomil o to víc. Jsem super pyšný, že jsem měl příležitost na jeho skladbě pracovat.“

Marsův předchozí singl That’s What I Like je jednou z nejúspěšnějších nahrávek roku 2017. Za oceábem je trojplatinový, což znamená, že se ho na americkém trhu prodalo v přepočtu více než 3 miliony kopií. Singlová novinka Versace On The Floor už má zlatý certifikát, s pomocí Guettovy taneční verze jistě zaútočí i na platinový. Official Audio ZDE.
Připomeňme, že David Guetta právě vydal singl 2U, na němž se objevuje další superstar. Skladba s hostujícím Justinem Bieberem rychle vystoupala mezi nejpřehrávanější písničky na světě, v Čechách ji momentálně registrujeme na třetím místě v přehledu nejžádanějších singlů.
 
| 31.7.2017 09:07:45 Redakce |             | Foto: Z webu |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/ Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru