Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Novinky...
 
Tonya Graves má nový singl Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Tonya Graves na přebalu singluZpěvačka Tonya Graves, nezaměnitelný hlas české hudební scény, která má na svém kontě, kromě řady ocenění a úspěchů s kapelou Monkey Business (kde působila do loňského roku šestnáct let), i dvě zdařilá sólová alba, dává nyní o sobě vědět singlem, jenž je remixem písně I’m The Only Me. Autorem huby je Hynek Toman (Support Lesbiens) a textem jí opatřila sama zpěvačka. Jako novinka vstoupila do této rádiové hitparády hned na třetí příčku. V současné době se chystá videoklip. Tonya Graves k tomu poznamenala: „Tento song jsme vybrali nejen proto, že má na koncertech skvělou odezvu, ale navíc boduje i u mých zahraničních fanoušků, na které se nyní také snažím intenzivněji zaměřit. Ozvali se mi promotéři z různých koutů světa, tak se těším, že se moje sólová dráha posune zase o kus dál.“

Tonya je stále častěji vyhledávanou tváří i v rámci reklamních kampaní. Angažuje se v charitativních projektech (Avon – pochod proti rakovině prsu, ALS, podporuje dětskédomovy) V poslední době se stále častěji objevuje i v roli moderátorky – a to nejen u hudebních akcí a na různých eventech, ale v brzké době se představí jako moderátorka televizního pořadu Drive.
Na podzim se Tonya Graves se svojí kapelou opět vydá na klubové koncerty, kde mixuje repertoár ze svých alb I’m The Only Me a Back To Blues. Turné zakončí 20. prosince vánočním koncertem v pražském Lucerna Music Baru. Zároveň se svým týmem již začíná připravovat novinkové album, které by ráda vydala v příštím roce.
 
| 4.9.2017 16:09:20 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/ Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru