Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Noc bláznů  (NdB) Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Novinky...
 
SharkaSs nové EP + projekt Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
SharkaSs Rapperka, textařka a producentka SharkaSs se po loňském vydání debutového alba Protiklady a veselém singlu Jedeme na Bali opět hlásí o slovo s novými skladbami. Najdeme je na novém EP Vyvolávám, pro které je signifikantní alternativnější pojetí, než na jaké jsme byli doposud u SharkaSs zvyklí. S tím ostatně souvisí i nový instrumentální projekt Connection, který SharkaSs vydává pod svým občanským jménem Šárka Geroldová a dává jej k dispozici zdarma.

„Jedná se o projekt, kterým bych nás chtěla propojit pod heslem *connection. Jde o to, abyste se také vyjádřili jakýmkoliv způsobem – i třeba fotkou, statusem, videem a podobně – k tomu, co máte na srdci, stejně jako to dělám já, a označili to jako *connection. Věřím v sílu slov a v to, že si třeba někdo jiný kvůli nám může něco důležitého uvědomit. Všechny tyto skladby jsou volně k použití. Budu doufat, že se někdo z vás přidá,“ vysvětluje sama autorka záměr svého nového projektu.
Jak EP Vyvolávám, tak Connection na první poslech zaujmou hodně osobitým pojetím a zvukem. Zásadní podíl na tom má skutečnost, že se jedná o velice osobité umělecké počiny, jimiž talentovaná hudebnice reflektuje předešlé události ve svém životě.
Na svébytnosti jim přidává i fakt, že aktuální nahrávky vznikly v domácím studiu SharkaSs kompletně v její režii včetně produkce, mixu a masteringu pak pomohl hudebník Johnny Midgey. V případě několika skladeb z EP Vyvolávám se o mix postarali Nic Coolidge a Blanka Maderová, kteří se podíleli už na debutovém album Protiklady.
 
| 2.7.2018 08:07:10 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Starší články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru