Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
 
 
Novinky...
 
Nová vlna energie pro kapelu Sinplus Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Sinplus (Foto: Johnny Ferrari) Švýcarské bratrské duo Sinplus se vrací s novou nahrávkou, která je pro ně znamením nového začátku. „Singl “Escape“je o kladení si otázek. Je o opuštění komfortní zóny, protože jste řízeni touhou objevovat a chtít pro sebe víc. Někdy musíte riskovat, vkročit do neznáma a opustit své pohodlí. Je to asi nejosobnější skladba, kterou jsme zatím napsali.“
Po vydání svého minulého alba This Is What We Are, se Sinplus vydali novou cestou, která se vrací k jejich hudebním kořenům. Rok 2019 byl velice emotivní a intenzivní a přinesl spoustu změn.

“Nějak jsme se zasekli a už nepociťovali svobodu, kterou umělec potřebuje ke skládání a vyjádření se.” Ještě než se vydali do Nashville, kde chtěli najít ten nejlepší sound, rozhodli se odjet do Kalifornie vstřebat atmosféru západního pobřeží. Dnes oba bratři vytvářejí svou vlastní směs alternativního rocku, melodických a chytlavých kytarových riffů a break-beatů a jsou odhodláni stát se součástí rockandrollové revoluce.
Singl Escape produkoval na cenu Grammy nominovaný JT Daly v Nashville a míchal držitel Grammy Wez Clarke v Londýně. „S TJ jsme si ve studiu užili hodně srandy a v singlu je to slyšet. Vždycky jsme měli rádi silné kytarové riffy a svěží, těsné rytmy a tak… a toto je výsledek.”
“Poselství singlu ESCAPE je prosté; nekonečné hledání energie, která vás motivuje, postrkuje vás k překračování vlastních limitů.“ A to je to, co znázorňuje obal singlu. „Chtěli jsme něco, co bude představovat význam úniku, ale v jeho nejčistší formě - kreativní a odvážné.“
Videoklip ke skladbě Escape kapela představila 8. května a je předzvěstí nového alba kapely Sinplus, které vyjde v říjnu 2020. Na videoklip se podívejte ZDE.
 
| 25.5.2020 08:05:56 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru