Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Koncerty
 
Monkey Business chystají narozeninový koncert Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Monkey Business Skupina Monkey Business jede svoje jarní klubové tour pod názvem Už jsi zaplatil daň z práva na život?, které vyvrcholí 25. května 2017 narozeninovým koncertem v pražských Žlutých lázních, který ponese název Kavárna De Luxe.
„Do jarní části turné jsme vstoupili s novou laserovou show, novými zářivými kostýmy, novými aranžemi skladeb i s novými myšlenkami,“ říká baskytarista skupiny Monkey Business Pavel Mrázek. Tradičním narozeninovým koncertem ve Žlutých lázních na břehu Vltavy nedaleko centra metropole oslaví kapela spolu se svými fanoušky již sedmnácté narozeniny.

„Nejít na koncert skupiny Monkey Business je životní chyba, která by se mohla každému vymstít. I když už se všichni těšíme na to, že za rok budou Monkey Business plnoletí a dostanou řidičák, i sedmnáctka má svoje kouzlo – já jsem například v sedmnácti letech přišel o panictví,“ směje se zpěvák Matěj Ruppert. K narozeninám přijde kapele popřát také skupina Lake Malawi, která vystoupí jako předkapela.
Do sedmnácté sezony vstoupila skupina Monkey Business nejen s pokračováním úspěšného turné a novinkami na svých koncertech – od ledna 2017 se novou členkou kapely stala zpěvačka Tereza Černochová, která po šestnácti letech nahradila zpěvačku Tonyu Graves. „Stát se součástí Monkey Business je splněným snem! Velmi si toho vážím, a tak je i logické, že své sólové aktivity budu nyní utlumovat a chci se o to více věnovat kapele,“ říká Tereza Černochová.
Turné má další zastávky: 7. 4. Frýdek Místek, 8. 4. Martin (SK), 14. 4. Ústí nad Labem, 15. 4. Pec pod Sněžkou, 5. 5. Říčany a 25. 5. Praha - Žluté lázně.
 
| 3.4.2017 12:04:27 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/ Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru