Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Koncerty
 
Barbora Poláková přidává třetí koncert v LMB Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Barbora Poláková Zpěvačka, herečka Barbora Poláková, čerstvá držitelka ceny České hudební akademie Anděl 2017 v kategorii videoklip roku za video k singlu Po válce, které právě vychází nové album ZE.MĚ, se kromě přízně akademiků a médií může těšit i z obrovského zájmu fanoušků. Více než výmluvně to dokazuje její aktuální turné, z nějž je již celá řada koncertů vyprodaných.

Čerstvě se mezi vystoupení s přelepkou „VYPRODÁNO“ zařadil po prvním koncertě v pražském Lucerna Music Baru i ten druhý, plánovaný na 23. dubna. Ti, na které se v případě prvních dvou pražských koncertů nedostalo, však nemusí smutnit. Barbora společně s kapelou se totiž rozhodli přidat ještě koncert třetí.
Ten proběhne již v sobotu 21. dubna a s ohledem na pravidelný sobotní program v Lucerna Music Baru, začne i skončí dřív než koncerty v neděli 22. a v pondělí 23. dubna. Konkrétně je začátek plánován na 19:30 hod a konec na 21:30 hod.
Nic to ale nemění na tom, že s nákupem vstupenek doporučujeme příliš neváhat. Vstupenky na koncert pořídíte na pokladně a webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz. Cena vstupenky v předprodeji je 350,– Kč (+ poplatky), na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků.
 
| 2.4.2018 12:04:32 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru