Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Koncerty
 
Koncert Kodaline se přesouvá do velkého sálu Lucerny Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Kodaline (Foto: Laura Lewis)Irská kapela Kodaline přijede do Prahy v rámci evropského turné k novému albu Politics of Living, které vychází 10. srpna. 15. června kapela vydala svůj první singl z připravovaného alba s názvem Shed a Tear. Právě kvůli nahrávání nové desky Kodaline přeložili celé evropské turné, které měli původně absolvovat na podzim loňského roku a jež zahrnovalo i vyprodaný koncert 25. listopadu v Lucerna Music Baru. Nový termín koncertu byl stanoven na 16. 10. 2018 od 19:00h, pro velký zájem se koncert přesunul z Lucerna Music Baru do Velkého sálu Lucerny.

Původní název kapely je 21 Demands, v roce 2012 se přejmenovali na Kodaline. Kvartet vydal své debutové The Kodaline EP v září 2012. V následujícím roce kapela vydává svůj debut, album In a Perfect World. Z alba vzešly čtyři singly High Hopes, All I Want, Love Like This a Pray, stejně jako sedm nových písniček.
V prosinci 2014 skupina ohlásila své druhé album Coming Up for Air a na YouTube vydává skladbu Honest o pár dní později následovanou písní Unclear. Album v UK Albums Chart dosáhlo čtvrtého místa a skladby The One a Honest se obě dostaly do britské singlové Top 40.
Vstupenky za 690 Kč + poplatky jsou v prodeji na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. Na místě za 790 Kč.
 
| 23.7.2018 10:07:54 DePe |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru