Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Koncerty
 
Twenty One Pilots představí nové album živě v Praze Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Twenty One Pilots Skupina Twenty One Pilots připravila novou desku. Album Trench vyjde 5. 10. 2018 a dvojice nám ho živě představí 16. 2. 2019 v Praze.
Twenty One Pilots zároveň s informací o novince zveřejnili i dvě nahrávky Jumpsuit a Nico And The Niners. Ke skladbě Jumpsuit (VIDEO) vzniklo video, které natočil dlouholetý spolupracovník kapely Andrew Donoho. Připomeňme, že předchozí album Blurryface dvojice Tyler Joseph a Josh Dun vydala v roce 2015 a celosvětově ho prodala přes 6,5 milionu.

Najdete na něm hned několik velmi úspěšných singlů, například Stressed Out, za který skupina získala Grammy a řadu zlatých, platinových a multiplatinových certifikátů. Na YouTube má klip Stressed Out skoro 1,5 miliardy zhlédnutí.
Stressed Out skupinu katapultovalo mezi globální hvězdy, pozici jedné z nejinspirativnějších a nejúspěšnějších rockových kapel navíc Twenty One Pilots takřka vzápětí potvrdili singlem Heathens ze soundtracku Suicide Squad, jenž se ve více než šedesáti zemích světa stal číslem 1 na iTunes. Také proto je nové album Trench jedním z nejočekávanějších titulů roku 2018.
Twenty One Pilots krátce po vydání desky vyrazí na světové The Bandito Tour. Zveřejněna byla zatím jen část termínů, přesto se můžeme už nyní těšit – skupina zahraje už potřetí v Praze, tentokrát 16. 2. 2019 v O2 Areně.
 
| 30.7.2018 09:07:17 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru