Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Koncerty
 
Rammstein nové album představí v Edenu Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
RammsteinNěmecká industrial metalová kapela Rammstein vydává po deseti letech studiové album jednoduše nazvané Rammstein. Pilotním singlem je skladba Deutschland, prostřednictvím které kapela oznámila velkolepý návrat. Singl je doplněn o kontroverzní devítiminutový videoklip, který nahlíží do historie i současnosti Německa a vykresluje jeho možnou budoucnost. Klip si vysloužil vlnu kritiky zejména kvůli záběrům z koncentračního tábora. Pár týdnů po vydání nového alba, zavítají Rammstein se svoji Europe Stadium Tour 2019 hned dvakrát 16. - 17. července 2019 do Eden Arény v Praze. Kdo jejich dramatická, perfektně zinscenovaná živá vystoupení zná, si možná mohl myslet, že nic většího už nelze vymyslet.

U Rammstein si ale člověk může být jist, že si pro jejich mohutná a monstrózní pódia přichystali něco výjimečného!
Německá skupina Rammstein existuje již téměř pětadvacet let, přičemž silnou základnu fanoušků si vypěstovala již svou debutovou deskou Herzeleid z roku 1995. Z alba pocházející singly Du riechst so gut Asche zu asche nebo Rammstein jsou už klasikou v jejich repertoáru.
Aktuálně mají Rammstein na svém kontě šest studiových alb, pětadvacet singlů, tři živé hudební nosiče a v jejich diskografii nechybí ani jedna kompilaci těch největších hitů, z kterých lze zmínit například songy Engel, Du hast, Ich will, Pussy nebo Amerika. Jsou jednou z nejúspěšnějších německých kapel vůbec, přičemž největší popularitu a nové a nové fanoušky získávají svými provokativními klipy a pompézní koncertní show, ve které nechybí ani skvělé pyrotechnické efekty.
 
| 29.4.2019 16:04:54 DePe |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Divadlo žije! 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Literatura/ Um?ní
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru