Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Koncerty
 
Domácí koncerty vážné hudby jsou zpět Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Domácí koncerty vážné hudbyKoncerty vážné hudby v průběhu loňského dubna rozezněly více než 100 domácností po celé České republice. Koncertovalo se v Praze, Brně, Liberci, Plzni a v celé řadě dalších měst a vesnic. Na akci se s velkou vervou a obrovským nadšením podíleli nejen „majitelé obývacích pokojů“, ale také desítky umělců. Díky obrovskému zájmu se bude dubnový happening opakovat i letos. Novinkou letošního roku je vývoj webové aplikace, která zásadně usnadní organizaci koncertů a především umožní jejich realizace v průběhu celého roku. Vývoj aplikace můžete podpořit již teď na crowdfundingové platformě HITHIT.cz.

„Duben bude opět patřit koncertům vážné hudby v našem nejoblíbenějším prostředí – u nás doma. Zájemci z řad pořadatelů, hostů i umělců se mohou již nyní registrovat na stránkách domacikoncerty.cz. Obdobně jako v loňském propojíme všechny zájemce, letos však prosíme o spojovací poplatek, který využijeme na vývoj online aplikace. Ta do budoucna pořádání domácích koncertů usnadní,“ vysvětluje violoncellista Tomáš Jamník, jeden ze zakladatelů projektu Vážný zájem, která tradici domácích koncertů v České republice obnovila.
Nová aplikace? Pomozte ji na svět!
Vznikající aplikace domácích koncertů umožní celoroční pořádání koncertů a zásadně zjednoduší kontakt mezi hudebníky, pořadateli a hosty. Pro všechny uživatele bude zdarma.

„Abychom byli schopni vývoj aplikace realizovat, v letošním crowdfundingu na HITHIT.cz míříme na vysokou částku - chceme vybrat 250.000,- Kč,“ říká Tomáš Jamník. Veškeré vybrané finance půjdou na organizaci domácích koncertů a vývoj nové aplikace. Pro přispěvatele je připravena celá řada odměn – od praktického vybavení koncertního účastníka, přes vouchery na uspořádání koncertu kdykoliv během roku, po realizaci vlastních koncertních řad. Více informací na HITHIT.cz, našich webových stránkách domacikoncerty.cz a facebookovém profilu.
Projekt můžete podpořit zde: www.hithit.cz/vaznyzajem. Děkujeme.
 
| 3.4.2017 16:04:11 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Hudba
Literatura/ Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru