Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Koncerty
 
Fanoušci FOK o Novoroční koncert nepřijdou Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Obecní dům Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK opět chystá na 1. ledna 2021 svůj tradiční Novoroční koncert. Dvořákovy Slovanské tance pod taktovkou šéfdirigenta Tomáše Braunera však budou ze Smetanovy síně Obecního domu přenášeny online přes sociální sítě orchestru a také v nové Televizi NAŽIVO.

Nový rok oslaví FOK jako každý rok – novoročním provedením Slovanských tanců Antonína Dvořáka. Tentokrát ale orchestr zahraje netradičně bez diváků pomocí online přenosu v režii Adama Rezka. Se stále probíhající pandemií se FOK s diváky spojí 1. ledna 2021 ve 20:00 hod přes sociální sítě Facebook a YouTube a především prostřednictvím nové Televize NAŽIVO, která vznikla právě jako podpora zavřeným kulturním institucím a lze ji sledovat na internetu nebo naladit přímo na televizním přijímači.
„Příchod Nového roku bývá vždy slavnostní a plný pozitivně laděných očekávání. S doznívajícím Silvestrem dokonce až veselý! To vše naplňuje hudba Slovanských tanců Antonína Dvořáka a FOK se k tomuto kusu na Nový rok pravidelně vrací již mnoho let. Orchestr tak s Dvořákem a šéfdirigentem FOK Tomášem Braunerem pomyslně spolu s posluchači pozvedne novoroční číši,“ říká dramaturg FOK Martin Rudovský.

www.fok.cz
 
| 28.12.2020 18:12:40 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Hudba
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru