Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Jsme v pohodě  (ND) Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
CD boxy
 
Žít jako single Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Přebal CDPrý je to příznak doby a taky se tomu říká syndrom Sexu ve městě. Ženy a muži, kteří se nikterak neženou do společného života, o svatbě ani potomcích ani nemluvě. A vlastně ani ten vztah, natožpak dlouhodobější, není dost možná to, co hledají. Vědí alespoň protagonisté povídek jedněch z nejpopulárnějších českých autorů, co by vlastně od života chtěli? A dá se tomu říkat svoboda?

Soubor povídek Žít jako single vydává Radioservis v edici Česká povídka. Devět současných českých autorů čtou: Jana Stryková, Klára Sedláčková Oltová, Svatopluk Schuller, Václav Neužil, Apolena Veldová, Hanuš Bor, Aleš Procházka, Zdeněk Dolanský, Vilma Cibulková a Dana Černá.
Obsah: Petra Soukupová: Kočky (čte Jana Stryková), Miloš Urban: S. Sin. Sing. Single (čte Klára Sedláčková Oltová), Emil Hakl: Milovník (čte Svatopluk Schuller), Irena Hejdová: Kohoutí večírek (čte Václav Neužil), Hana Lasicová: Žít jako single (čte Apolena Veldová), Marek Epstein: Seniorský balet (čte Hanuš Bor), Daniela Fischerová: Plačidruh (čtou Jana Stryková, Aleš Procházka, Zdeněk Dolanský), Markéta Hejkalová: Pán se psem (čte Vilma Cibulková), Tomáš Baldýnský: Poslední pár na světě se rozchází (čte Dana Černá). Audioknihu zakoupíte na www.radioteka.cz.
 
| 11.5.2020 09:05:47 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Hudba
Opera/ Tanec
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru