Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Zveme ...
 
Letní minifestival autorského čtení Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Dům čtení (Ruská) - Městská knihovna v PrazeMěstská knihovna Praha zve 16. srpna 2017 na pravidelný letní minifestival, konaný vždy v polovině srpna v hezkém prostředí atria Domu čtení, tentokrát s hosty knihkupectví a antikvariátu Fryč v Liberci. Už sedmým rokem se takto můžete sejít s různými autory, letos i s knihkupci a antikváři jednoho z největších knihkupectví a antikvariátu v České republice, které existuje již od roku 1990 a je jedno z kulturních center na severu Čech. Místo pořádání autorských večerů, koncertů, výstav, vystoupení pouličních umělců před vchodem do knihkupectví. Na tomto večeru vystoupí autoři, kteří jsou spojeni s tímto knihkupectvím, tím, že zde v poslední době vystupovali nebo jsou letošními hosty Domu čtení Městské knihovny v Praze.

Začíná se přivítáním v osobě majitele knihkupectví Martina Fryče, který krátce pohovoří o historii knihkupectví, ale též vás seznámí s projektem Živá kultura- Živý Liberec. Promluví pak o pořádání literárních akcí v Liberci a nedalekém Jablonci nad Nisou, společně s dramaturgem Domu čtení a jabloneckým rodákem Josefem Strakou, se kterým jednou měsíčně pořádají autorská čtení v prostorách knihkupectví.
Na toto uvedení pak naváží svým čtením tito autoři: prozaik Štěpán Kučera z Jablonce nad Nisou, básnířka Kristýna Montagová z Opavy, autor historické knihy o kole a cyklistice Pavel Eliáš z Liberce, autorka krátkých próz Karla Šťastná z Prahy, prozaik Tomáš Tlapa z Prahy a básník Jakub Nykos Ouhrabka z Liberce.
Vstupné zdarma.

www.mlp.cz
 
| 31.7.2017 10:07:47 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Hudba
Opera/ Tanec
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru