Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama MDP Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Divadlo žije! 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Noc kostelů/ Víra
 
Víra tipy 42. týden Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
P. Oppeltová (Křesťanský magazín)Cesty víry: Na Lavičku
Vítězslav Lavička vešel do povědomí veřejnosti nejen jako vynikající fotbalista a uznávaný trenér, ale také jako gentleman českého sportu. Netradiční pohled do prostředí českého profesionálního fotbalu v režii J. Rásochy (Premiéra). Vítězslav Lavička občas působí, jako by se svým noblesním a skromným vystupováním do českého fotbalového prostředí ani příliš nehodil. Přitom je jedním z vůbec nejúspěšnějších fotbalových trenérů v Česku. Vybočuje svým důrazem na psychologickou a mentální přípravu hráčů, dodržování pravidel fair-play a osobnostní vyspělost hráčů. Své soukromí si pečlivě střeží, stejně jako duchovní rozměr své osobnosti. O to cennější může být právě tento dokument.
Vysílání: 22.10., 13.20 hod., ČT2
Opakování: 23.10., ČT2., 28.10., ČT2

Uchem jehly
Setkání Zbigniewa Czendlika s ředitelem Post Bellum Mikulášem Kroupou. Režie L. Cmíral (Premiéra). Pozvání do dnešního dílu pořadu Uchem jehly přijal muž, jehož hlavním předmětem zájmu je paměť, a to hned celého národa. Mikuláš Kroupa je už šestnáctý rok ředitelem neziskové organizace Post Bellum a vede také projekt Paměti národa, který shromažďuje vzpomínky pamětníků obyčejných i neobyčejných událostí. Některé z nich představil širšímu publiku v cyklu Příběhy 20. století či ve svých knihách. O paměti osobní i národní, o hrdinství i zcela obyčejných věcech si s ním bude povídat Zbigniew Czendlik.
Vysílání: 22.10., 12.50 hod., ČT2
Opakování: 24.10., ČT2

Křesťanský magazín
Radosti a strasti života víry. Magazín nejen pro věřící. Uvádí P. Oppeltová (Premiéra). V úvodu magazínu přineseme reportáž ze setkání katolické mládeže v Olomouci a nabídneme rozhovor s dnes už bývalým ředitelem sekce pro mládež Janem Balíkem. Se studenty Masarykovy univerzity projdeme napříč Francií jako středověcí poutníci a na závěr zavítáme do Rosic, kde se místní snaží obnovit vzácnou barokní kapli. Pořadem provází Petra Oppeltová.
Vysílání: 22.10., 12.25 hod., ČT2
Opakování: 24.10., ČT2., 26.10., ČT2
 
| 2.10.2017 11:10:11 Redakce |             | Foto: Česká televize |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Aktuální články
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Hudba
Opera/ Tanec
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru