Scena.cz - 1. kulturní portál   reklama Volny
Scena.cz - 1. kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru

    Časopis/Navigace
/
 
Aktuální články... /
Dalších 5
 
Přáníčka.net 
 
Starší články... /
Dalších 5
 
 
Zveme ...
 
Benefiční muzikálový galavečer Horečka úterní noci Připravit pro tisk Odeslat mailem /
 
Freddie Mercury - Michael Kluch + Ema Katrovas Co vše se může stát během jedné úterní noci v opuštěném baru, kde kdysi bývalo až nebývale živo? V magickém prostoru plném vzpomínek ožívá dávno zašlá sláva pěveckých hvězd napříč celým 20. a 21. stoletím… Ty největší hity legendárních zpěvaček, zpěváků a kapel zazní v jediném večeru – v úterý 14. května 2019 od 19.00 hod. Unikátní muzikálová show Horečka úterní noci přivede na jeviště Divadla Broadway v Praze Václava Noida Bártu, Olgu Lounovou, Ondřeje Rumla, Hanu Holišovou, Annu Slováčkovou či Radku Fišarovou. A také speciálního zahraničního hosta! Danyl Johnson je finalistou 6. řady soutěže X Factor, jehož mentorem byl přímo věhlasný Simon Cowell, a 14. května spolu s celkem šedesáti umělci rozezpívá a roztančí Divadlo Broadway.

Hlavním cílem mimořádného představení je pomáhat. Výtěžek ze vstupného bude věnován Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové, jehož posláním je umožnit dětem z dětských domovů žít poté, co z nich odejdou, plnohodnotný a kvalitní život.
Horečka úterní noci se koná v obměněné podobě již počtvrté. Hlavní hrdinové, mladý milenecký pár Jana a Tomáš, čistě náhodou zavítají do zapomenutého kabaretu a zažijí tady opravdu nečekané věci! Díky kouzelnému gramofonu se vydávají na neobyčejnou cestu plnou dobrodružství a nečekaných setkání, provázenou nestárnoucími písničkami Mahalie Jackson, Elvise Presleyho, Michaela Jacksona, Freddieho Mercuryho, Whitney Houston, Beyoncé, Tiny Turner, Heleny Vondráčkovaé, Abby, kapely Lucie a dalších. Režie se ujal přední herec a režisér Městského divadla v Mostě Jiří Kraus. Náročné a působivé choreografie nastudovali interpreti pod vedením Petra Čejky, Lilian Fischerové a Filipa Gregoriadese.

„Věřím, že by každý zdravý pracující člověk, který má to štěstí a žije ve svobodě v této krásné zemi, měl společnosti něco ze sebe vrátit nazpět. Tak nejlépe, jak umí on sám. My umíme tohle. Spojit lidi, kteří milují ze srdce to, co dělají – zpěv, tanec, herectví, režii, choreografii, kostýmy, make-up, zvuk, světla, a nechat je kouzlit... pro vás, pro nás, pro ně, a hlavně pro děti, kterým pomáhá Nadační fond Veroniky Kašákové. Jestli chcete udělat dobrý skutek a vidět lidi, kteří milují to, co dělají, přijďte,“ zve za organizátory herečka, tanečnice a principálka divadelní společnosti Indigo Company Lilian Fischerová.
Pořadatelem benefičního muzikálového galavečera Horečka úterní noci je divadelní společnost INDIGO company ve spolupráci s KVArt production.
 
| 6.5.2019 17:05:49 Redakce |             | Foto: archiv |
 
 
 
Časopis /
aktuálně ze světa činohry, hudby, opery, tance, literatury a umění
 
V rubrice ... /
Starší články
 
Přáníčka.net 
 
Z jiných oblastí ... /
Divadlo
Opera/ Tanec
Literatura/Umění
 
Scena.cz - 1.kulturní portál  
/
Jak    číst příspěvky
   se registrovat
   soutěžit
   hledat
 
 
 
Mapa serveru