zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Benefiční muzikálový galavečer Horečka úterní noci

Freddie Mercury - Michael Kluch + Ema Katrovas

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Co vše se může stát během jedné úterní noci v opuštěném baru, kde kdysi bývalo až nebývale živo? V magickém prostoru plném vzpomínek ožívá dávno zašlá sláva pěveckých hvězd napříč celým 20. a 21. stoletím… Ty největší hity legendárních zpěvaček, zpěváků a kapel zazní v jediném večeru – v úterý 14. května 2019 od 19.00 hod. Unikátní muzikálová show Horečka úterní noci přivede na jeviště Divadla Broadway v Praze Václava Noida Bártu, Olgu Lounovou, Ondřeje Rumla, Hanu Holišovou, Annu Slováčkovou či Radku Fišarovou. A také speciálního zahraničního hosta! Danyl Johnson je finalistou 6. řady soutěže X Factor, jehož mentorem byl přímo věhlasný Simon Cowell, a 14. května spolu s celkem šedesáti umělci rozezpívá a roztančí Divadlo Broadway.

Hlavním cílem mimořádného představení je pomáhat. Výtěžek ze vstupného bude věnován Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové, jehož posláním je umožnit dětem z dětských domovů žít poté, co z nich odejdou, plnohodnotný a kvalitní život.
Horečka úterní noci se koná v obměněné podobě již počtvrté. Hlavní hrdinové, mladý milenecký pár Jana a Tomáš, čistě náhodou zavítají do zapomenutého kabaretu a zažijí tady opravdu nečekané věci! Díky kouzelnému gramofonu se vydávají na neobyčejnou cestu plnou dobrodružství a nečekaných setkání, provázenou nestárnoucími písničkami Mahalie Jackson, Elvise Presleyho, Michaela Jacksona, Freddieho Mercuryho, Whitney Houston, Beyoncé, Tiny Turner, Heleny Vondráčkovaé, Abby, kapely Lucie a dalších. Režie se ujal přední herec a režisér Městského divadla v Mostě Jiří Kraus. Náročné a působivé choreografie nastudovali interpreti pod vedením Petra Čejky, Lilian Fischerové a Filipa Gregoriadese.

„Věřím, že by každý zdravý pracující člověk, který má to štěstí a žije ve svobodě v této krásné zemi, měl společnosti něco ze sebe vrátit nazpět. Tak nejlépe, jak umí on sám. My umíme tohle. Nike shoes on sale for UK buyers. Spojit lidi, kteří milují ze srdce to, co dělají – zpěv, tanec, herectví, režii, choreografii, kostýmy, make-up, zvuk, světla, a nechat je kouzlit... pro vás, pro nás, pro ně, a hlavně pro děti, kterým pomáhá Nadační fond Veroniky Kašákové. Jestli chcete udělat dobrý skutek a vidět lidi, kteří milují to, co dělají, přijďte,“ zve za organizátory herečka, tanečnice a principálka divadelní společnosti Indigo Company Lilian Fischerová.
Pořadatelem benefičního muzikálového galavečera Horečka úterní noci je divadelní společnost INDIGO company ve spolupráci s KVArt production.

6.5.2019 17:05:49 Redakce | rubrika - Zveme ...

Časopis 25 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Asociace profesionálních divadel České republiky

Časopis 25 - sekce

OPERA/ TANEC

Libuše Domanínská – 100 let

Libuše Domanínská

Jen ve zpěvu
Medailon světoznámé operní pěvkyně Libuše Domanínské, která svůj umělecký život spojila předev celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Literární tipy 26. týden

Kniha snů Karen Blixenové

Kafka (6/6) - Dora
Jeden z největších spisovatelů 20. století ve víru tvorby, lásky i vnitřních démonů. Pre celý článek

další články...